Politikams pristatytas planuojamas šių metų biudžetas

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Šiais metais, kaip ir praėjusiais, numatomas tvirtinti biudžetas nesubalansuotas, dėl to „apkarpytos“ kai kurios išlaidos. Tačiau biudžetininkams optimizmo suteikia tai, kad šiais metais tikimasi gauti viršplaninių lėšų.

Galima teikti siūlymų

Penktadienį vykusiame Savivaldybės tarybos posėdyje politikai susipažino su šių metų rajono biudžeto projektu.
Jį pristačiusi Savivaldybės administracijos Finansų skyriaus vedėja Julija Balvočienė išsamiai išaiškino biudžeto sandoros metodiką, pateikė nemažai skaidrių, iliustruojančių biudžeto pajamų ir išlaidų paskirstymą.
Vedėja paaiškino, kad pagal įstatymą rajono biudžeto projektas turi būti patvirtintas per du mėnesius  nuo valstybės biudžeto ir savivaldybių biudžetų finansinių rodiklių patvirtinimo Seime – tai yra iki vasario 26 dienos.
Finansų skyrius iš asignavimų valdytojų, Tarybos narių, organizacijų ir kitų laukia siūlymų dėl biudžeto projekto. Juos reikėtų pateikti iki vasario 5 d.

Biudžeto subalansuoti nepavyko

Savivaldybės tarybai pristatytas šių metų rajono biudžeto projektas nėra subalansuotas. Jį sudaro 42,8 mln. eurų pajamų ir 43, 3 mln. eurų asignavimų išlaidoms ir turtui įsigyti (asignavimai viršija pajamas asignavimais iš skolintų lėšų 562,5 tūkst. eurų).

Plačiau skaitykite šeštadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto