Politikams pristatytas Savivaldybės biudžeto projektas

Janinos SRIBALIUTĖS nuotr.

Ketvirtadienį vykusiame Savivaldybės tarybos posėdyje buvo pristatytas 2020 metų rajono biudžeto projektas. Jo apimtys šiemet tik 2,2 milijono eurais didesnis nei to, kuris buvo patvirtintas praėjusiais metais.
Svarbiausias dokumentas dar bus aptartas Savivaldybės tarybos komitetuose ir tada teikiamas tvirtinti.

Rajono biudžetą sudaro devynios programos. Biudžeto projektą pristačiusi Finansų skyriaus vedėja Julija Balvočienė pastebėjo, kad, kaip įprasta, beveik pusė biudžeto išleidžiama švietimui, nemažai lėšų tenka socialinei aplinkai.
Biudžetas šiemet paskirstomas 71 asignavimų valdytojui. Ne visus poreikius pavyko patenkinti pagal teikiamas sąmatas, tam pritrūko apie milijono eurų.
J. Balvočienė pastebėjo, kad šiemet į biudžeto projektą įtraukta įvairių poreikių. Pavyzdžiui, 200 tūkst. eurų numatyta remontams, apie 150 tūkst. eurų vaizdo kameroms įsigyti, 400 tūkst. eurų daugiabučių kiemams tvarkyti ir kt.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

4 Atsakymai į “Politikams pristatytas Savivaldybės biudžeto projektas”

 1. Siaip to pasidziaukim isrinktaisiais parašė:

  Tenys su Kryzium aisku geriau? Jie tai visas problemas issprestu, pagal va…iu “paniatkes”…..

 2. pasidžiaukim išrinktaisiais parašė:

  susidaro toks įspūdis, kad seniau projektų nebuvo, kyla klausimas, kai Mažeikiai vieni prasčiausių rajonų su keliais, bet jiems nieko neskirta… o po šios valdžios užmojų greitai ne tik trūks mokyklos direktorių bet ir darbuotojų… nekalba apie problema, kad šiukšlių išvežimas nuolat vėluoja, technika sugedus, netinkama…. nauja valdžia net neskiria finansavimo smulkiam ir vidutiniam verslui…. tad smagu, kad neskiriant niekam pinigų vistiek skylės biudžete, vat ir jūsų naujoji gražioji valdžia :)

  1. Anonimas parašė:

   Aišku,kad kokia “buvusioj” rašo?Ane?

 3. Vardui parašė:

  O tai kur parformansas???

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*