Politikų sprendimo dėl Mažeikių sporto ir pramogų centro teks palaukti

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Prieš gerą savaitę Savivaldybė paviešino informaciją, kad dar šiemet gali būti pradėtas statyti mažeikiškių taip laukiamas sporto ir pramogų centras, kuris per ketverius metus iškiltų Sedos gatvėje, šalia centrinio miesto stadiono.
Galutinį žodį dėl objekto statybos turėjo tarti ketvirtadienį posėdžiavusi Savivaldybės taryba, tačiau apsiribota tik projekto svarstymu, nes komitetų posėdžiuose svarstant Savivaldybės iniciatyvą statyti „mažesnio ploto, paprastesnės konstrukcijos, tačiau aukštesnės energetinės klasės statinį“ pritrūko politikų balsų.   

Sprendimo projektas dėl centro statybos buvo svarstytas keturiuose Savivaldybės komitetų posėdžiuose. Švietimo, kultūros ir sporto bei Ekonomikos, finansų ir vietinio ūkio komitetai nepritarė, politikų žodžiais, mažeikiškių poreikių neatitinkančio, tik pusantro tūkstančio žiūrovų talpinančio objekto statybai. Tokios sporto ir pramogų centro statybos nepalaikė ir valdančiosios daugumo partneriai – socialdemokratai. Iš viso sprendimo projektui per komitetų posėdžius pritarė dešimt Tarybos narių, dvylika susilaikė, du balsavo prieš.

Ketvirtadienį vykusiame Tarybos posėdyje buvo numatyta priimti galutinį sprendimą dėl šio sporto ir pramogų centro statybos. Tačiau, nesulaukus dviejų komitetų pritarimo, Savivaldybės meras Vidmantas Macevičius pasiūlė darbotvarkėje numatytą klausimą pakeisti į projekto pristatymą, politikai tam pritarė.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

6 Atsakymai į “Politikų sprendimo dėl Mažeikių sporto ir pramogų centro teks palaukti”

 1. tai kiek kainuos parašė:

  Strateginio sk. Sakalauskas tarybos posėdyje sakė, kad nauja arena kainuos 6,7 mln. eurų, o Ekonomikos komiteto pirmininkas Vyniautas – 20 mln. eurų. Tai kiek iš tikrųjų kainuos?

 2. ne balandžio 1d.pokštas parašė:

  Mažeikių politikams bei valstybės tarnautojams juoda dėmė. Ją išryškino STT pareigūnai .Dėkojame jiems už tarnybą. Kiek dar išskirtinių sąlygų yra sudarę Mažeikių politikai ir valstybės tarnautojai korumpuotiems verslinykams? ,,Finansuojamo projekto „Švietimo paslaugų kokybės gerinimas Mažeikių rajono savivaldybėje“, kurio vertė 405 904,19 Eur (335 458 Eur be PVM), vertės be PVM, t. y. ne mažiau nei 33 000 Eur kyšis. Tikrai? Tokie pinigai už konsultacijas? Kiek dar tokių projektų??? Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/stambiu-kysiu-emimo-byloje-kaltinama-mazeikiu-valdininke-grazinama-i-darba-56-1640142?

  1. yra kaip yra parašė:

   ji juk ūkininkė, nesvarbu, kad prasiskolinusi, bet pajamų gauna.

 3. Jonas parašė:

  Tai išeina, kad nereikia sporto centro. Dabar svarstysit, ieškosite pinigų kokius 5 metus, o kada statysit neaišku. Tai nors dabartinį stadioną rekonstruokite, futbolistams rūbinių, tualetų nėra, gėda !!!

 4. Labas rytas parašė:

  Tai kam tas architektūrinis konkursas buvo reikalingas? Architektai dirbo, braižė projektą, kad mieste atsirastų reprezentacinis pastatas, kuris trauktų akį įvažiuojant į Mažeikius. Dabar sugalvojo pastatyti kažkokią dėžę su mokyklos sporto sale ir dar užkampyje. Mielieji, ar dar trūksta prekybcentrio lygio dėžių mieste? Kiškit tą savo naują projektą į stalčių ir nebedarykit gėdos. Krutinkit valstybės paramą kaip kiti miestai krutina. Agresyviai. Ne su „mes norime“, o „mums reikia“. Biudžeto pinigai ant miegančių nekrenta.

  1. Daiva parašė:

   Mažeikių rajono savivaldybės ir Lietuvos architektų sąjungos buvo paskelbtas Mažeikių sporto ir pramogų centro architektūrinės koncepcijos supaprastintas atviras projekto konkursas.

   Premijos:
   I vieta – 12 000 Lt;
   II vieta – 8 000 Lt;
   III vieta – 6 000 Lt,
   2 paskatinamosios premijos – po 2 000 Lt.

   Visi projektai ,,nuplaukė“.. Ir nė už ką neatsako valdininkai. Ta, kuri nutraukė sutartį dabar sėdi Seime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto