Politikų užduotys – valdininkams per sudėtingos?

Skuodo gatvėje esantį negyvenamą namą ruošiamasi nugriauti dar šiais metais – jis trukdo planuojamai žiedinei sankryžai. Vido STANKAUS nuotrauka

Savivaldybės administracija nevykdo Tarybos sprendimų dėl jai priklausančių statinių likvidavimo.
Žemės sklypai ne vienerius metus užimti nenaudojamais, griūvančiais pastatais, taip prarandama galimybė Savivaldybei užsidirbti.
Tokius faktus konstatavo Savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba.
Valdininkai kaip visada teisinasi finansinėmis problemomis. Nors šiemet giriamasi geresniu biudžetu, tačiau lėšų tokiems statiniams sutvarkyti nėra numatyta.   

Savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba atliko būsto fondo veiklos auditą už 2014–2016 metus. Savivaldybės kontrolierė Alma Karvelienė informavo, kad tokio audito tikslas buvo įvertinti Savivaldybės būsto fondo administravimo procesą, nustatyti problemas ir trūkumus bei pateikti rekomendacijas.
Audito metu buvo pasidomėta, kiek Savivaldybė apskaito gyvenamųjų patalpų, kurios nebetinkamos apgyvendinti, ir kokių priemonių imamasi.
„Didžiausia problema – dėl Tarybos priimtų sprendimų, kurie daugelį metų neįgyvendinami.  Taryba yra priėmusi sprendimus pastatus nurašyti – pripažinti negalimais gyventi. Kiti yra sudegę, nebėra nieko. Tačiau jie tebėra apskaitoje, jiems skaičiuojamas nusidėvėjimas“, – atliktą auditą  apibendrino kontrolierė.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Politikų užduotys – valdininkams per sudėtingos?”

  1. Nežinomasis parašė:

    šioje vietoje žiedinė sankryža labai praverstu

  2. lolas parašė:

    KUR ARENA?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto