Populiarėjanti procedūra, skirta gražinti odą ir plaukus

Nuotr. iš free stock pictures

Su kuo jums asocijuojasi žodis „lašelinė“? Su baltomis sienomis ir ilgais koridoriais? O jei paklaustume apie vitaminų lašelines? Lašelinės nebūtinai taikomos tik sergantiems žmonėms. Vitaminų kokteiliai idealiai tinka paskatinti greitą ir visapusį organizmo atsinaujinimą. O kai organizmas sveikas – oda švyti, plaukai blizga. Tinkamai parinktos vitaminų lašelinės, atliekamos nuosekliai, išspręs odos drėgmės problemą, sustabdys senėjimo procesus odoje ir įveiks varginantį plaukų slinkimą.

Odos drėkinimas su vitaminų kokteiliu

Puikiai žinome, kad oda – mūsų gyvenimo būdo ir mitybos veidrodis. Vien rūpintis ja išoriškai negana. Jei renkatės vitaminus ir įsipareigosite bent kelis mėnesius juos vartoti kasdien, kad pamatytumėte bent šiokį tokį efektą, luktelėkite. Intraveninis vitaminų kokteilis gali būti vertas jūsų dėmesio dėl greitesnio efekto. Ypač, jei siekiate atgaivos odai dėl nepalankių oro sąlygų, po atostogų šiltuose kraštuose ar šildymo sezono. Sausa oda grei

iau pažeidžiama, padidėja uždegimų rizika, nes odos apsauginis barjeras susilpnėjęs. Be to, sausoje odoje greičiau išryškėja raukšlelės.

Ko reikia sveikai odai? Mineralų ir B grupės vitaminų. Tokia yra odos drėkinimą skatinančio kokteilio sudėtis. Vitaminas B1, dar kitaip žinomas kaip tiaminas, nuramina sudirgusią odą, atitolina raukšlelių atsiradimą. Vitaminas B6 svarbus kolageno gamybai, o šis atsakingas už stangrios tekstūros ir švytinčios odos išvaizdą. Nuostabu tai, kad vitaminas B6 labai naudingas ir plaukams, todėl pasirinkę šią vitaminų lašelinę odos drėgmei kartu palepinsite ir plaukus.

Odą drėkinančiame kokteilyje taip pat yra kalcio, apsaugančio nuo drėgmės praradimo ir stiprinančio odą, kalio, skatinančio kolageno sintezę, apribojančio laisvųjų radikalų keliamą žalą. Svarbus kokteilio elementas natris neleidžia dehidratuoti odai ir palaiko skysčių balansą. Visos šios preparato sudedamosios dalys tiesiogiai patenka į kraujotaką ir teigiamai veikia apie savaitę.

Senėjimo procesų stabdymui – B grupės vitaminai ir mineralai

Pridrėktina oda lėčiau sensta, vėliau išryškėja raukšlės. Tačiau galbūt jums reikia intensyvesnės priežiūros? Vyresniems pacientams rekomenduojamas „Anti-age“ kokteilis, kuris aprūpina organizmą vitaminais ir aminorūgštimis. Pagrindinė preparato veiksmingumo priežastis – B grupės vitaminai. Konkrečiai „Anti-age“ vitaminų lašelinėje naudojami B1, B2, B5, B6, B7, B12 vitaminai. Pavyzdžiui, riboflavinas (vitaminas B2) padeda suvienodinti odos atspalvį, suteikia švytėjimo, kurio brandesnė oda įprastai stokoja. Biotinas, arba B7, vaidina reikšmingą vaidmenį odos, plaukų ir nagų išvaizdoje. Šiame vitaminų kokteilyje taip yra vario, kuris yra stiprus antioksidantas, neutralizuojantis laisvuosius radikalus. Varis taip pat geba skatinti kolageno ir elastino sintezę.

Pasirinkę „Anti-age“ vitaminų lašelinę gausite ir magnio, mangano, chromo, seleno, cinko bei jodo. Visi šie elementai prisideda prie odos senėjimo stabdymo. Atlikdami lašelinių kursą, tinkamai maitindamiesi ir prisižiūrėdami galite atitolinti arba bent pristabdyti laiko ženklus ant odos. Suglebusi oda, prarastas švytėjimas, tamsūs ratilai paakiuose, raukšlės neprivalo jūsų kamuoti.

„Anti-age“ intraveninė terapija turi tiesioginę naudą ne tik odai. Ji taip pat palankiai veiks atmintį, padės geriau susikaupti. Aukščiausios kokybės vitaminai, mineralai yra koncentruoti, kad po procedūros atrastumėte naują impulsą džiaugtis savimi.

Plaukų slinkimą padės įveikti vertingas aminorūgščių ir mikroelementų kompleksas

Plaukai gali slinkti po vaistų vartojimo, persirgus COVID-19, patyrus didelį stresą, šoką. Moterims plaukai slenka dėl hormonų balanso pokyčio, pagimdžius. Plaukų būklė daug parodo apie žmogaus sveikatą. Nušiurę, nusilpę, slenkantys ir žvilgesį praradę plaukai išduoda, kad išgyvenote nelengvą laikotarpį. Atsigaukite su intraveninės terapijos procedūra.

Plaukus atgaivinantis kokteilis sudarytas iš gerai pasisavinamų ir vertingų medžiagų: net 6 B grupės vitaminų, folio rūgšties, vitamino C, 16 aminorūgščių, 8 mikroelementų. Visi šie elementai stabdo plaukų slinkimą, skatina naujų ir sveikų plaukų augimą.

Grožį galima puoselėti iš vidaus – rūpinantis reikalingų medžiagų balansu. Visko, ko reikia gražiai odai ir sveikiems plaukams, gali nepakakti gauti vien iš mitybos. Greitas tempas, intensyvi dienotvarkė, stresas kartais net priverčia praleisti pusryčius ar pietus. Tausokite savo jaunystę ir grožį su vitaminų lašelinėmis.

Preparatų sudėtys skiriasi priklausomai nuo sprendžiamos problemos, bet visais atvejais tai yra kokybiškas, intensyvus ir subalansuotas mineralų, aminorūgščių ir vitaminų kompleksas, tiesiogiai veikiantis organizmą.

Daugiau: plaukų šepetys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto