Pradinukai vėl bus nemokamai mokomi plaukti

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Trečius metus iš eilės Mažeikių sporto mokyklos baseine pradinukai bus nemokamai mokomi plaukti. Šia galimybe pasinaudoja ne tik miesto vaikai. Per metus į Sportą mokyklą atvežama apie 200 pradinukų iš kaimo. Kelionės išlaidos jiems taip pat nekainuoja. Ir vis tik nemokamos plaukimo treniruotės nėra populiarios.

Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus „Santarvei“ sakė, kad šiais metais, kaip ir pernai, planuojama vežti visų pradinių klasių mokinius, kurie norės Sporto mokykloje išmokti plaukti. Tam bus specialiai sudaromi grafikai ir maršrutai, kad vienas autobusas paimtų kuo daugiau vaikų, nevažiuotų pustuštis.
„Vaikai iš kaimų mokytis plaukti vežami tik tuo atveju, jei sutinka tėvai. Gaila, bet ne visada yra gaunamas jų sutikimas, nors nei pats mokymas, nei nuvažiavimas nieko nekainuoja – vaikus į Sporto mokyklos baseiną mes nuvežame ir atgal parvežame nemokamai, – teigė A. Stonkus.
Tėvų atsisakymo priežastys yra labai įvairios. Finansinės problemos – vienos iš jų, nes tėvai neišgali nupirkti plaukiojimui baseine reikalingų dalykų.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Rekomenduojami video