Praėjusią savaitę „darbavosi“ vagys ir smurtautojai

Praėjusią savaitę pareigūnai pradėjo aiškintis dvylikos vagysčių aplinkybes. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Policijos pareigūnai apžvelgė praėjusią savaitę: registruoti 282 informaciniai pranešimai, pradėta 30 ikiteisminių tyrimų.

Mažeikių rajono policijos komisariato atstovė spaudai Violeta Grigaitienė informuoja, kad daugiausiai ikiteisminių tyrimų pradėta dėl vagysčių – 12. Pareigūnai aiškinasi aplinkybes devynių istorijų, kai žmonėms buvo sukeltas fizinis skausmas arba nežymiai sutrikdyta sveikata.
„Santarvė“ jau rašė, kad pastarasis skaičius padidėjo dėl pasikeitusių įstatymų: dabar pareigūnai turi teisę į areštinę uždaryti smurtautojus, dėl kurių nukenčia šeimos nariai.
Į komisariato operatyvaus valdymo padalinį pristatyti 33 asmenys, įvykdę nusikalstamas veikas arba administracinius teisės pažeidimus. Dauguma jų buvo neblaivūs. 25 pažeidėjai uždaryti į laikinojo sulaikymo patalpas, 8 – į areštinę.
Už saugų eismą keliuose atsakingi pareigūnai nustatė 15 kelių eismo taisyklių pažeidėjų, vienas jų automobilį vairavo neblaivus.

One Reply to “Praėjusią savaitę „darbavosi“ vagys ir smurtautojai”

  1. Mikki parašė:

    tie maži džiaugsmai ir yra Didysis Gyvenimas:) basos kojos žolėje, ore tvyranti katria ir bičių dūzgenimas, savo rankom surinkta ir mylimam žmogui ištiesta uogų sauja, o jei dar šalia ir draugo petys – Dieviška palaima…. o mūsų savaitgalio vakarai riedėjo dviračiais per senutėlius oro uosto betoninius takelius, aplink Gudelių ežerą, link vasaros vakaro ramybės, tokios, kaip tavo nuotraukuose…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto