Praėjusią savaitę „darbavosi“ vagys ir smurtautojai

Praėjusią savaitę pareigūnai pradėjo aiškintis dvylikos vagysčių aplinkybes. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Policijos pareigūnai apžvelgė praėjusią savaitę: registruoti 282 informaciniai pranešimai, pradėta 30 ikiteisminių tyrimų.

Mažeikių rajono policijos komisariato atstovė spaudai Violeta Grigaitienė informuoja, kad daugiausiai ikiteisminių tyrimų pradėta dėl vagysčių – 12. Pareigūnai aiškinasi aplinkybes devynių istorijų, kai žmonėms buvo sukeltas fizinis skausmas arba nežymiai sutrikdyta sveikata.
„Santarvė“ jau rašė, kad pastarasis skaičius padidėjo dėl pasikeitusių įstatymų: dabar pareigūnai turi teisę į areštinę uždaryti smurtautojus, dėl kurių nukenčia šeimos nariai.
Į komisariato operatyvaus valdymo padalinį pristatyti 33 asmenys, įvykdę nusikalstamas veikas arba administracinius teisės pažeidimus. Dauguma jų buvo neblaivūs. 25 pažeidėjai uždaryti į laikinojo sulaikymo patalpas, 8 – į areštinę.
Už saugų eismą keliuose atsakingi pareigūnai nustatė 15 kelių eismo taisyklių pažeidėjų, vienas jų automobilį vairavo neblaivus.

One Reply to “Praėjusią savaitę „darbavosi“ vagys ir smurtautojai”

  1. Mikki parašė:

    tie maži džiaugsmai ir yra Didysis Gyvenimas:) basos kojos žolėje, ore tvyranti katria ir bičių dūzgenimas, savo rankom surinkta ir mylimam žmogui ištiesta uogų sauja, o jei dar šalia ir draugo petys – Dieviška palaima…. o mūsų savaitgalio vakarai riedėjo dviračiais per senutėlius oro uosto betoninius takelius, aplink Gudelių ežerą, link vasaros vakaro ramybės, tokios, kaip tavo nuotraukuose…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*