Praktiški patarimai, kaip išsirinkti auksinę grandinėlę su pakabuku

Norime paklausti – ar esate pastabūs? Kaip dažnai, matydami žinomus žmones nuotraukose ant raudono kilimo, praeivius, žengiančius miestų gatvėmis, pastebite jų aksesuarus, kitas stiliaus detales? Ar dažnai matydami žmogų pastebite, kad jo įvaizdyje kažkas ne taip – kaklo papuošalas per trumpas, o gal per ilgas? Galbūt kažkam tai gali pasirodyti smulkmena, tačiau stiliaus specialistai labai greitai įvertina net ir pačias smulkiausias klaidas.

Taigi, žinodami vos kelis patarimus, niekuomet nebesuklysite rinkdamiesi grandinėlę ant kaklo, kuri atrodys tobulai. Nesvarbu, ar tai sidabrinės grandinėlės, ar auksinės su pakabukais – čia labiau svarbus ne papuošalo dizainas ar iš ko jis pagamintas. Šiuo atveju patys svarbiausi aspektai, renkantis grandinėlę, yra kūno sudėjimas, ūgis, net kaklo ilgis. Nuo to priklausys, kokio ilgio papuošalą reikėtų rinktis.

Koks gali būti auksinės grandinėlės ilgis?

Nepriklausomai nuo to, vyrams ar moterims skirtos grandinėlės, jos gali būti skirtingo ilgio, storio bei dizaino. Grandinėlės ilgis suaugusiam žmogui paprastai prasideda maždaug nuo 45 cm ir gali būti 70 cm ar dar ilgesnės.

Žmogaus išvaizda ir veido bruožai padės išsirinkti tinkamą grandinėlę

Ieškant pirkti papuošalus internetu arba kitam asmeniui, dažnai sunkiau išrinkti ne jo dizainą, o grandinėlės dydį. Renkantis grandinėlę ant kaklo, lyginant su žiedu ar apyranke, situacija yra kur kas paprastesnė. Čia suklysti dydį yra mažiausia tikimybė, tačiau jos pasirinkimui taip pat galioja tam tikros taisyklės.
Labai svarbu žinoti, kad kuo mažesnės apimties ir smulkesnis kaklas, tuo lengviau pritaikoma bet kokio ilgio grandinėlė. Puikiai derės tiek kaklą juosianti trumpa, tiek ir ilga. Tuo tarpu ant trumpo ir platesnio kaklo užsegus trumpą grandinėlę, kaklas vizualiai atrodys dar trumpesnis ir storesnis. Šiuo atveju vertėtų vengti kaklą juosiančios grandinėlės.
Panaši taisyklė galioja ir kalbant apie žmogaus ūgį – kuo žmogus aukštesnis, tuo ilgesnę grandinėlę reikėtų rinktis, ir atvirkščiai.
Nereikėtų užmiršti ir veido formos – prie apvalaus veido labiau tiks ilgesnės grandinėlės su pakabukais. Tuo tarpu pailgam ar kvadrato formos veidui vertėtų rinktis trumpesnio ilgio grandinėlę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto