Pramonės parko vizija nutolo

Pramonės parko įgyvendinimo vizija vis tolsta, mažeikiškių teikta paraiška šiemet į laimingųjų sąrašą nepateko. Dėl tokios situacijos nuo politikų kliuvo ir projektą kuruojančiam mero patarėjui, pasigirdo siūlymas iš viso atsisakyti įstrigusios idėjos.
Savivaldybės vadovai tebetiki projekto perspektyva – šalia naftos perdirbimo įmonės pasirinkta teritorija esanti tinkama kurti specializuotą pramonės kryptį. Neprarandama vilties pramonės parkui gauti valstybės svarbos projekto statusą.

Apie Mažeikių pramonės parko steigimą kalbama ne vienus metus. Ne tik kalbama, bet ir priimti tokį siekį įteisinantys dokumentai. Dar 2017-ųjų pavasarį Savivaldybės tarybos patvirtintame Mažeikių rajono savivaldybės priemonių plane „Dėl naujų investicijų pritraukimo ir verslo skatinimo Mažeikiuose“ numatytas ir industrinės pramonės parko teritorijos išskyrimas, dokumente pridėta 29 hektarų teritorijos specifikacija. Pramonės parko sukūrimas įtrauktas ir į 2019 m. pavasarį patvirtintą 2019–2021 m. investicijų skatinimo ir pramonės plėtros Mažeikių rajone programą.
Pramonės parko steigimo idėją kuruojantis Savivaldybės mero patarėjas investicijų klausimais Virgilijus Radvilas, ta tema pavasarį kalbėdamas su „Santarve“, teigė, kad kryptingai einama pramonės parko steigimo link, atlikta nemažai darbų. Vieni svarbiausių – įvertinta tikslinės teritorijos, tinkamos pramonės parkui, žemė, atlikta jo steigimo studija.
Remiantis studijos išvadomis ir VšĮ „Investuok Lietuva“ ekspertų rekomendacijomis, pasirinkta 60 ha teritorija šalia AB „ORLEN Lietuva“, pajudėjo žemės pirkimo klausimai. Buvo tikimasi šiais metais gauti finansavimą infrastruktūrai projektuoti.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

6 Atsakymai į “Pramonės parko vizija nutolo”

 1. Nekenčiu tinginių parašė:

  Tobulas gyvenimas tingioms kanceliarinėms žiurkėms. Padarai darba arba ne, nuo to tavo alga nepriklauso. Tai kam čia plėšytis…Akmenė dirba, kuria, gi mūsų tinginiai – imituoja….

 2. kelių žiemą nenuvalo parašė:

  klasteris jiems gausis kelnėse :-)

 3. ALEKSANDRAS parašė:

  Akmenės valdžia kažkodėl įgyvendina visus numatomus projektus….

 4. Tikraitaip parašė:

  Mūsų rajone kryptingai einama ta linkme,kad tik nesiplėstų pramonė.Neduok Dieve,atsiras daugiau darbo vietų ir vietiniams vergvaldžiams reikės pakelti atlyginimą pusvelčiui dirbančiam samdiniui.Kuo mes skiriamės nuo Amerikos buvusių vergvaldžių?Jie veždavosi negrus iš Afrikos,mes iš Ukrainos ir Gudijos.Seimui irgi rūpi tik verslininkų,narkotikų mafijos,jaunimo skatinimo mums nepriimtino iškrypimo propogavimui.

 5. Šiaip parašė:

  O tai atsakomybė kur? Ai tipo dzin? Tai kokia prasmė stengtis, gauni algą, pakrapštai nosį, susitvarkai savo reikalus…..

 6. Auksinis kardas parašė:

  Kas, kas, Radvila užsiėmė reikalą įgyvendinti? Jūs turbūt juokaujat? Nu tas tai tikrai ”įgivendins”…. Gal dar reikėjo į pagalbą pasitelkti ”Klasterių pritraukėją” Bartkevičių? Tas tai būtų ”namų darbus atlikęs” ir verslo parkas ”tut kak tut”…..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto