Pranešimai ugniagesius sukėlė ant kojų

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Pirmadienį rajono ugniagesiams gelbėtojams teko reaguoti į dar du nepagrįstus iškvietimus – nuo metų pradžios tokių iškvietimų užregistruota 35. Pernai šiuo laiku jų buvo trimis mažiau.

Pirmasis pagalbos šauksmas ugniagesius gelbėtojus pasiekė apie pusę dešimtos ryto iš Viekšnių. Žmonės teigė, kad iš toliau mato, jog miestelio Tirkšlių gatvėje iš malkinės ar šiltnamio rūksta dūmai. Į iškvietimą buvo išsiųsti ekipažai iš Viekšnių, Mažeikių ir Balėnų.
Pirmieji atvykę miestelio ugniagesiai gelbėtojai nustatė, kad buvo kūrenama šašlykinė, išlaikyti saugūs atstumai, tad kiti į Viekšnius vykę ekipažai buvo atšaukti.
Tos pačios ugniagesių gelbėtojų pajėgos buvo sukeltos ir apie trečią valandą po pietų, kai Žemaitijos gatvės 35-ojo namo gyventojai pranešė, jog ketvirtajame šio namo aukšte dega butas. Informuota, kad bute yra žmonių, girdisi vaiko verkimas.
Gana greitai nustatyta: gaisro nebuvo, bute tik pridegė puodas su maistu. Iki atvykstant ugniagesiams gelbėtojams, puodą nuo viryklės nukėlė pats buto gyventojams. Pareigūnams liko tik išvėdinti patalpas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*