Prasidėjo karo prievolininkų šaukimas

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Praėjusią savaitę sudaryti šauktinių į Lietuvos kariuomenę sąrašai. Įprastai jame būna apie 1,4 tūkst. mūsų rajono gyventojų pavardžių.
Pirmieji šių metų šaukimo kariai tarnybą pradės kovo mėnesį.

2022 m. karo prievolininkų (šauktinių) sąrašai buvo sudaryti sausio 5 d. – atsitiktine tvarka į prioritetinę eilę išrikiuoti apie 54 tūkst. 18–23 metų jaunuolių, iš kurių į tarnybą įvairiuose Lietuvos kariuomenės daliniuose šiemet planuojama pašaukti 3828 karo prievolininkus.
Sąrašuose esantiems karo prievolininkams šaukimo nurodymai paštu nebus siunčiami. Mažeikių karo prievolės ir komplektavimo poskyrio viršininkas Mindaugas Jokubas priminė, kad šio amžiaus jaunuoliai privalo apsilankyti interneto svetainėje https://sauktiniai.karys.lt ir pasitikrinti.
Prie kiekvienos pavardės bus nurodytas ir tikslus terminas, iki kada reikia susisiekti su paskirtu regioniniu karo prievolės ir komplektavimo padaliniu, ši informacija bus atnaujinama kas penkias darbo dienas, tad labai svarbu, kad karo prievolininkai reguliariai tikrintų sąraše pateikiamą informaciją bei nurodymus.
„Susidomėjimas iš mažeikiškių yra, sulaukėme jau ne vieno skambučio, yra ir atėjusiųjų. Laikantis visų saugumo reikalavimų, pradedame šaukimą. Atėjęs jaunuolis privalo dėvėti apsauginę kaukę ir turėti asmens dokumentą, tolesnę eigą mes paaiškinsime“, – sakė M. Jokubas.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

One Reply to “Prasidėjo karo prievolininkų šaukimas”

  1. Advokatas parašė:

    Advokatas Šarūnas Jazukevičius konsultuoja, ruošia dokumentus dėl privalomosios pradinės karo tarnybos atidėjimo individualia tvarka, vertina Karinės medicinos ekspertizės komisijos ekspertinius nutarimas, padeda juos apskųsti teisės aktų nustatyta tvarka, tel. Nr. +3767374332, el. p. [email protected].

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto