Prasidėjo rajono krepšinio pirmenybės

Karštos kovos, įdomių akimirkų „Silverstars“ ir „Sedulos“ komandų varžybose netrūko.
Nuotr. iš pirmenybių organizatorių archyvo

Rajono krepšininkai pradėjo kovas – Mažeikių rajono atvirose krepšinio pirmenybėse „ORLEN Lietuva“ taurei laimėti jau sužaistos pirmosios varžybos.

Pirmosiose čempionato rungtynėse „ORLEN Lietuva“ rezultatu 71:50 įveikė „Varduvą-Specnuomą“, antrose rungtynėse „Silverstars“ krepšininkai 88:83 nugalėjo „Sedulą“. 

Be šių komandų, dalyvauti pirmenybėse užsiregistravo ir Mažeikių veteranų sporto klubo (VSK) ekipa.

Penkios komandos tarpusavyje sužais du ratus, keturios stipriausios komandos pateks į atkrintamąsias varžybas, kuriose bus kovojama iki dviejų pergalių.

„Tokių pirmenybių reikėjo – visi jų buvo pasiilgę, vis vienas kito klausinėdavo, ar vėl bus atgaivintas rajono čempionatas. Gaila, kad susirinko tiek mažai komandų, tačiau, kaip pakalbėjome su aplinkinių rajonų atstovais, tokia pat situacija ir pas juos – komandų skaičius po pertraukos mažas (daugelyje rajonų turnyrai nevyko dvejus metus – dėl koronaviruso pandemijos – aut. past.), žmonės kažkodėl tampa apatiški. Jeigu viskas pavyks, tai planuojame jungtis su kitais rajonais ir tada jau vyks didesnio formato čempionatas“, – „Santarvei“ sakė vienas iš pirmenybių  organizatorių, Mažeikių VSK vadovas Martynas Bražas.

Antrasis pirmenybių ratas prasidės jau šį sekmadienį, o pirmasis etapas turėtų baigtis iki vasario, finaliniai susitikimai turėtų būti žaidžiami kovo pabaigoje. Kol kas visos rungtynės vyks Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos sporto salėje, tačiau pilni sirgalių balkonai gali lemti, kad finalinėms dvikovoms bus ieškoma ir daugiau erdvės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto