Prasidėjusi žiema išbandė tarnybas

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Sekmadienį vakarą atkeliavusi tikroji žiema pažėrė išbandymą sniegu ne tik vairuotojams, bet ir kelius prižiūrinčioms įmonėms. Sparčiau priversti darbuotis kelininkai ir šaligatvius valantys žmonės.
Nors sniegas ir pridarė papildomų rūpesčių, tačiau kol kas jis nesutrikdė nei pėsčiųjų, nei transporto eismo.

Bendrovėms priekaištų neturėjo

Mažeikių miesto seniūno pavaduotojas Alfredas Valančius informavo, kad pėstiesiems skirtas miesto erdves prižiūri dvi bendrovės: šaligatvius valo ir barsto „Raguvilė“, Senamiesčio, Juodpelkio ir Melioratorių parkų bei vadinamojo Sodų trikampio skvero takus prižiūri „Žemaitijos agroprekyba“.
Pavaduotojas patikino, kad bendrovės žmonės nuolat stebi situaciją ir, kai tik reikia, imasi veiksmų saugumui užtikrinti. Pagal sutartį, šaligatviai ir takai turi būti pradėti valyti per dvi valandas, kai nustoja pustyti, snigti.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

8 Atsakymai į “Prasidėjusi žiema išbandė tarnybas”

 1. ,,, parašė:

  kodėl nevalomas šaligatvis prie Ventos 35 namo

 2. gingasa parašė:

  blyn ka jie dirba ,nafik tokie valdytojai reikalingi Mazeikiu gatves kosmaras kaip kokiame kaime,saligatviai nevalyti, svarbu kad technikos prisiperka nafik, kazin kur meras ziuri !

 3. sutinku su Mariumi parašė:

  Taip pat daug vazineju po Lietuva. Musu rajono keliai vieni prasciausiu.

 4. įdomi pozicija parašė:

  Parašė, kad žmonėms sunkumų nekilo, ir gali pamanyt, kadi taip viskas gerai ir buvo. Mažeikiuose gatvės košmariškai „nuvalytos“, užmiestyje pirmadienį vakare buvo slidu, niekur nebarstyta, šlapias sneiga sustingo į ledą …. Tai ačiū Dievui, kad skaudžių avarijų pavyko išvengti. Bet tai ne dėl kelilinkų nuopelno, o dėl vairuotojų profesionalumo labiau….. O kelininkai šventė iki antradienio…..

 5. Marius parašė:

  Tenka vos ne kiekvieną dieną važiuoti į Šiaulius. Turiu galimybę palyginti kitų rajonų kelininkų darbą. Tenka pripažinti, kad Mažeikių ir Akmenės kelininkai savo darbą atlieka atmestinai. Suledėjusios provėžos kelia rimtų nepatogumų eismo saugumui. Šiaulių rajono kelininkams pagarba, važiuoji asfaltu, o ne ledu.

 6. Jonita parašė:

  10.30 pirmadienio ryta vaziavau keliu Mazeikiai_Buknaiciai,kelias buvo visiskai nevalytas,sunkiai pravaziuojamas,nevalyta buvo ir Reivyciu gyvenviete,ir vel kelininkams netiketai atejo ziema…

 7. cha parašė:

  D,ar truksta pono seniuno, besiteisinancio- ,, As pats ejau, sniego nebuvo, na gal ir buvo, bet nedaug, viskas gerai,,

 8. geros antraštės parašė:

  Žiema kelininkus užklupo netikėtai. Kelininkams netikėta žiema smogė žemiau juostos. Kelių tarnybas žiema nelauktai užtiko nepasiruošusius. Sniegas sukėlė papildomų išlaidų kelius ir kiemus prižiūrinčioms tarnyboms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto