Praūžė futbolo festivalis vaikams

Apie 100 jaunųjų rajono gyventojų festivalio metu galėjo prisilieti prie futbolo. Nuotrauka iš organizatorių archyvo

Jau aštuntus metus iš eilės futbolo klubas „Atmosfera“ kartu su rajono švietimo skyriumi surengė futbolo festivalį darželinukams.

Aštuntasis futbolo festivalis šį kartą subūrė vaikus iš miesto „Žilvičio“, „Delfino“, „Berželio“, „Buratino“, „Bitutės“ „Eglutės“ ir „Saulutės“ lopšelių-darželių, prie jų prisijungė ir Tirkšlių „Giliuko“ ir Sedos lopšelio-darželio auklėtiniai.
„Pirmus dvejus metus buvome įsteigę taurę, dėl kurios kovodavo lopšelių-darželių komandos, tačiau šis festivalio formatas nepasitvirtino: azartas, per didelis noras nugalėti, pralaimėjusiųjų apmaudas privertė pakeisti festivalio rengimo tvarką. Juk jo pagrindinis tikslas – supažindinti pačius jauniausius mūsų rajono gyventojus su futbolu, jo elementais per žaidimo ir estafečių prizmę“, – sakė vienas iš festivalio organizatorių, futbolo klubo „Atmosfera“ sporto direktorius Nerijus Gudaitis.
Atsižvelgiant į tai, nebuvo ir nugalėtojų – visi festivalyje dalyvavę vaikai buvo apdovanoti medaliais. Daugumai iš jų tai buvo pirmieji apdovanojimai, kurie atmintyje išliks ilgam.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*