Prekybininkai tikina: tulpių tikrai nepritrūks

Autorės nuotr.

Šiemet Tarptautinė moters diena bus minima sekmadienį. Tačiau jau penktadienio rytą Mažeikiuose aikštelės bei šaligatviai netoli didesnių prekybos centrų, įvairių įstaigų bei organizacijų – mokyklų, prekybos centrų, gydymo įstaigų – nušvito visomis tulpių spalvomis.
Kalbinti prekybininkai tikino: gėlėmis prekiaus visą savaitgalį ir net pirmadienį.

Praėjus Mažeikių senamiesčiu, Laisvės gatve, trijose vietose sutikome keturis prekiautojus tulpėmis.
Vieną tulpės žiedelį pigiausiai šiemet galima įsigyti už 80 euro centų. Toliau kainos tik auga priklausomai nuo norimų įsigyti žiedų skaičiaus. Puokštė iš 15 tulpių žiedų perkantiesiems atsieina 12 eurų.
Danutės vardu prisistačiusi prekiautoja kibirus su margaspalvėmis tulpėmis buvo išrikiavusi šalia „Miesto klinikos“. Ji pasakojo, kad prekiauti pradėjo nuo 7 valandos ryto ir tai darys iki pat 20 valandos. Dažniausiai gėles perka šios klinikos lankytojai, šalia esančio draudimo biuro klientai ir Laisvės gatvės praeiviai.

Autorės nuotr.

Kita pašnekovė, tulpėmis prekiavusi automobilių stovėjimo aikštelėje šalia „Topo centro“, sakė, kad pirkėjai aktyviausi buvo ryte. Jie, gėlių nupirkę prieš darbo pradžią, skubėjo sveikinti kolegių. Didesnio pirkėjų srauto sulaukiama ir pietų pertraukos metu bei pasibaigus darbo dienai.
Beje, prekeivė pasakojo: nesvarbu, kad Tarptautinė moters diena šiemet „įpuolė“ penktadienį, gėlėmis bus prekiaujama visą savaitgalį ir pirmadienį, todėl gėlių tikrai užteks visiems, norintiems pasveikinti savo mylimąsias ir koleges.

Autorės nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto