Premjeras kviečia prisijungti prie akcijos

Premjeras S. Skvernelis šių metų vasarį viename kino teatrų beveik 50-čiai šeimų padovanojo po Lietuvos trispalvę. Nuotrauka iš LRV kanceliarijos archyvo

Artėjant Lietuvos šimtmečiui visi Lietuvos gyventojai kviečiami prisijungti prie Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio globojamos pilietinės akcijos „Padovanok Lietuvos vėliavą“. Jau nuo šiandien aukojimo portale aukok.lt kiekvienas gali tapti šios gražios akcijos dalimi – prisidėti dovanojant Lietuvos vėliavą socialinę paramą gaunančioms, patriotiškumą ir meilę tėvynei puoselėjančioms šeimoms.

Trispalvę padovanojo 50-čiai šeimų

Premjeras S. Skvernelis šių metų vasarį viename kino teatrų beveik 50-čiai šeimų padovanojo po Lietuvos trispalvę ir kvietė ją iškelti valstybei reikšmingomis progomis.
„Vėliavos iškėlimas – vienas iš būdų pasakyti, kad didžiuojuosi savo šalimi. Tad kelkime Lietuvos vėliavą iš visos širdies!“, – teigė jis.
Tačiau šiam siekiui įgyvendinti daliai mūsų reikia pagalbos. Ne visos sunkiau besiverčiančios šeimos išgali turėti savo namuose valstybės vėliavą. Todėl kiekvienas iš mūsų yra raginamas padėti šeimoms ir taip atskleisti savo širdyje glūdintį tautiškumą.

Prisijungė prie akcijos

Premjero ir gyventojų paramos dėka nupirktas Lietuvos trispalves Carito, Maltos ordino pagalbos tarnybų atstovybės, išsibarsčiusios po visą šalį, išdalys Lietuvos šeimoms. Akcijos socialiniai partneriai padės atrinkti šeimas, kurioms bus padovanotos mūsų valstybės trispalvės.
Prie šios akcijos, truksiančios iki 2018 metų pabaigos, jau prisijungė „Visų Šventųjų šeimos paramos centras“, Vilniaus miesto Socialinės paramos centras, Lietuvos savivaldybių asociacija, Šeduvos seniūnija, Maltos ordino pagalbos tarnyba, Lietuvos Caritas. Tikimasi, kad į šią kilnią akciją įsitrauks ir daugiau organizacijų bei žmonių, kurių širdyje plaka patriotiškumo ir vienybės dvasia.
Norintys prisidėti prie pilietinės akcijos gali rašyti adresu [email protected] arba „Facebook“ paskyroje „Lietuvos vėliava“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto