Premjeras: žudynės Kražiuose – alkoholizmo pasekmė

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius įsitikinęs, kad keturių vienišų moterų gyvybių pareikalavusi tragedija Kražiuose didžiąją dalimi buvo nulemta nesaikingo alkoholio vartojimo.

Pasak Ministro Pirmininko, apie žmogžudystes Kražiuose jis kalbėjosi su vidaus reikalų ministru Sauliumi Skverneliu. Trečiadienio vakarą policija Kražiuose sulaikė įtariamąjį žmogžudyste, tačiau su juo bendrauti nepavyko, nes vyras buvo neblaivus.
„Kiek žinau, tas žmogus alkoholį vartojo nuo pat Naujųjų metų, gal tik dvi dienas yra nevartojęs“, – ketvirtadienį „Žinių radijui“ kalbėjo A. Butkevičius.
Trečiadienį Kražiuose, Kelmės rajone rasti iš viso keturių nužudytų moterų lavonai, pirminiais duomenimis, visos aukos žuvo nuo daugybinių dūrių. Žiniasklaidos teigimu, įtariamasis žmogžudyste pažinojo visas savo aukas.

One Reply to “Premjeras: žudynės Kražiuose – alkoholizmo pasekmė”

  1. Trojus parašė:

    NUomonė: žudynės Kražiuose – socialdemokratų politikos Lietuvoje pasekmė. Nedarbas, emigracija, provincijos ištuštėjimas, ubagiškas atlyginimas, valdžios korupcija, antižmogiškų įstatymu (kad ir ,,socialinis modelis”) priiminėjimas varo žmones į neviltį, alkoholizmą ir nusikaltimus. Tai Butkevičiaus vyriausybės darbo vaisiai….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto