Premjero darbotvarkėje – susitikimai su vietos valdžia, žiniasklaida, medikais

Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Penktadienį Mažeikių rajone lankėsi Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis.
Renavo dvare Premjeras susitiko su Nacionalinės regioninių ir miestų laikraščių leidėjų asociacijos atstovais, čia vyko asociacijos narių visuotinis susirinkimas. Iš įvairių Lietuvos regionų į Mažeikius atvykę laikraščių leidėjai su Premjeru aptarė jiems aktualias problemas.
Vizito metu Ministras Pirmininkas S. Skvernelis susitiko su Mažeikių rajono savivaldybės vadovais, dalyvavo Kultūros centre surengtoje Medikų pagerbimo šventėje.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

Jono STRAZDAUSKO nuotr.

 

Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Jono STRAZDAUSKO nuotr.

14 Atsakymų į “Premjero darbotvarkėje – susitikimai su vietos valdžia, žiniasklaida, medikais”

 1. Jonis to ohhhhoooo parašė:

  Nu tai as tinkamiausias kandidatas ir angliskai ir rusiskai ir lietuviskai ir zemaitiskai ir latviskai kalbu , viskas einu i prezidentus vis geresnis busiu nei anukelis

 2. Igaga to ohoho parašė:

  Tamsta tiesiog idealiai nupasakojot dabartine musu kgbsnike, na tik ji angliskai kalba. I nesuderintus klausimus neatsako, ziauriai greit susinervina jei kas jai netinka. Nu geda musu saliai. Beje, latviai zvengia is tu nesuderintu klausimu ir nekaip atsiliepe, jog kgbsnike i ju nepriklausomybes iskilmes nenuvyko. Sakysit – sitai galima, ji gedos nedaro? Man tai geda, jog musu prezidente Sausio 13 su Burokevicium cierka dare ir ziurejo kas prie ko…

 3. ohoho parašė:

  nu tu cia pats susigalvojai vejus kazkokius. ;) Balsuok uz ta duce, jei tau jis atrodo tinkamas kadnidatas, bet pats pagalvok, kaip atrodys toks zmogus nieko neismanantis apie diplomatija, net nekalbantis anglu kalba, neatsakinejantis i jam nepalankius klausimus bei ziauriai greitai susinervinantis kokiame nors tarptautiniame susitikime. Nu geda musu saliai bus. O dar pridekim, kad su gandriukais gerai sutaria tai isvis. Diktatura.

 4. Igaga to ohoho parašė:

  Teip, o jei prezidentu taptu anukas, lietuviai kita diena miliardieriais pataptu…

 5. ohoho parašė:

  Lizinginis tesia savo pijarinimasi pries rinkimus, Tikiuosi, kad sita karbowskio marionete netaps salies vadovu, nes tada laukia visiskas krachas.

 6. Gyventojas parašė:

  Premjeras Saulius Skvernelis ir toliau žarsto pažadus kaip premjeras, bet nori būti išrinktas prezidentu. Jeigu Jį išrinksime prezidentu, tai visi jo pažadėti darbai nebus įvykdyti, nes bus kitas premjeras. Peršasi išvada, kad Jam ir toliau geriau būti premjeru, o prezidentu reikia išrinkti kitą, kuris geriau nusimano kokios yra prezidento teisės ir pareigos.

 7. Siaip parašė:

  Eik tu sau, tai gal pacituokim kokio nors Balbieriskio psichiatro izvalgas, apie policininku ir nedoreliu skirtumus? As kalbu ir rasau keletu kalbu, o tinka jei as originalo kalba pacituosiu Jogailos universiteto Krokuvoje profesoriaus pamastymus, apie policininku profesija?

 8. to Siaip parašė:

  “There is sometimes a fine line between a cop and a criminal. What drives their personality may be the same, and they have simply chosen different roles and professions to call their own.”

  Dr. ML Rapier PhD, Clinical Psychologist.”

 9. Siaip to Mokytojas parašė:

  Jus rimtai mokytojas? Ir jus dar stebites, is kur Lietuvoje tiek debilu, kai tokie mokytojai? O jei Skvernelis butu buves gaisrininkas, tai jus nenoretumet gaisru valstybeje, todel jo nerinktumet? Po jusu komentaro, as dziaugiuosi jog Skvernelis ne buves mokytojas, nes valstybes lauktu krachas…

 10. B. parašė:

  Premjero vizitas – paprasčiausia priešrinkiminė akcija su pažadų sąrašu. Naivu tikėtis, kad kas nors pasikeis, jei jis bus išrinktas Prezidentu. Atsimenat, kai į Mažeikius važinėjo Brazauskas ir guodė atlyginimų negaunančius “Oruvos” darbuotojus: “Jūsų problemos mums žinomos, padėtis kontroliuojama, atlyginimai bus išmokėti”. Tačiau, kai tik jis buvo išrinktas Prezidentu, vizitai baigėsi. “Oruvos” darbuotojai taip ir liko su špyga kišenėje. Istorija kartojasi.

 11. as parašė:

  iš visų blogybių viena ,kitus kai išrinks tai vel bus chaosas reikės keleriu metu kol viskas nusistoves ir reikalai judės i priekį

 12. Mokytojas parašė:

  Mažeikiai tikrai nerinks Skvernelio Lietuvos prezidentu. Mes nenorime policinės valstybės su buvusiu policininku priešakyje. Mes norime demokratijos. o Skvernelis, fui, nieko gero….

 13. Komentatorius parašė:

  Tai, kad čia kandidatas į prezidentus, koks premjeras?

 14. bėgioja parašė:

  bachūriux prieš rinkimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*