Premjero interviu LRT radijui: aptarta skaudi nelaimė Gaižėnuose

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis. Parengta pagal LRV pranešimą, nuotrauka iš LRV archyvo

Šiandien Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis interviu LRT radijo laidoje „Ryto garsai“ atsakė į klausimus dėl visuomenę sukrėtusios nelaimės Gaižėnų kaime (Kauno r.), kurios metu išžudyta keturių asmenų šeima.

„Šis nusikaltimas yra žiaurus pagal savo mąstą ir būdą. Policija intensyviai vykdo įtariamojo paiešką, pasitelkiamos visos priemonės. Deja, tenka konstatuoti faktą, kad nuo visų nusikalstamų veikų neįmanoma apsaugoti visuomenės, ypač kai taip pasielgia, jei pasitvirtins pirminiai įtarimai, šeimos narys su savo artimaisiais“, – kalbėjo Vyriausybės vadovas.
Premjeras radijo laidoje taip pat kalbėjo apie aukštojo mokslo efektyvinimą, regionų atskirties mažinimą skatinant savivaldybes dėl investicijų pritraukimo, papildomų darbo vietų sukūrimo.
Be to, Vyriausybės vadovas aptaria iš Lietuvos išvykusių pabėgėlių grąžinimo į mūsų šalį bei Vilniaus pranciškonų vienuolyno ansamblio perdavimo Mažesniųjų brolių konventualų (pranciškonų) ordino vienuolynui klausimus, primena apie šiandienos apsilankymą Rukloje, kur pasveikins Lietuvos bei užsienio karius šalies įstojimo į NATO 13-ųjų metinių proga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto