Prezidentė: įsipareigojimai mažinti socialinę atskirtį bus neabejotinai vykdomi

Prezidentės spaudos tarnybos nuotr.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė tikina, kad, didinant šalies gynybos finansavimą, pažadai mažinti socialinę atskirtį užmiršti nebus.

Prezidentė remia Vyriausybės planus

Prezidentė laikosi nuomonės, kad abu šie tikslai turės būti suderinti.
„Tikrai noriu užtikrinti, kad niekas nemažės, viskas bus išmokama laiku, valstybė tikrai susitvarkys su iššūkiais. Tiek aš, tiek Vyriausybei duotas nurodymas suderinti šiuos du paralelius rimtus uždavinius“, – ketvirtadienio rytą LRT radijui sakė šalies vadovė.
Anot Prezidentės, prioritetas šiuo metu teikiamas krizės metu sumažintų pensijų grąžinimui ir didinimui, mažiausius atlyginimus gaunančių viešojo sektoriaus darbuotojų užmokesčiui kelti. Prezidentė tvirtai remia ir Vyriausybės planus šiais ir kitais metais didinti minimalią mėnesinę algą (MMA).

Valstybė pajėgi įvykdyti visus įsipareigojimus

Šalies vadovė tikina, kad valstybė yra pajėgi įvykdyti visus įsipareigojimus, ir įžvelgia net keturis lėšų šaltinius: didesnį nei 3 proc. šalies ekonomikos augimą, valstybės valdomų įmonių neišmokėtus dividendus, šešėlinėje ekonomikoje besisukančius pinigus ir Europos Sąjungos paramos lėšas.
„Keturios grupės šaltinių, kuriuos reikia tik maksimaliai panaudoti. Tai reiškia, kad užtikrinsime savo pažadus, būtinus įgyvendinti mažinant socialinę atskirti. Bet kartu, suprasdami geopolitinius įvykius ir grėsmes, privalome užtikrinti ir valstybės apginamumą, kad mūsų žmonės jaustųsi saugūs ir galėtų saugiai gyventi“, – sakė Prezidentė.

One Reply to “Prezidentė: įsipareigojimai mažinti socialinę atskirtį bus neabejotinai vykdomi”

  1. Seneliukas parašė:

    Kada?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto