Prezidentė pasirašė 2016 metų valstybės biudžetą

ELTOS nuotr.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė Seimo priimtą 2016 metų valstybės biudžeto įstatymą.

Prezidentė pabrėžė, kad ateinančių metų biudžetu siekiama sumažinti socialinę atskirtį ir sutvirtinti šalies gynybinį saugumą, garantuoti ekonomikos augimą ir vykdyti tarptautinius įsipareigojimus.
Pasak Prezidentės, svarbu, kad galėsime padidinti darbo užmokestį žmonėms, kasdien dirbantiems labai reikalingą, bet iki šiol nepakankamai teisingai atlyginamą darbą. O gynybai skirtos lėšos mums visiems leis jaustis saugesniems.
Valstybės vadovė pritaria nuosekliam senatvės pensijų, minimalios algos, neapmokestinamų pajamų dydžio didinimui, tačiau atkreipia dėmesį į būtinybę laikytis finansinės drausmės įsipareigojimų.
2016 metų valstybės biudžetą sudaro 8,046 mlrd. eurų ir 8,686 mlrd. eurų išlaidų. Europos Sąjungos ir kitos tarptautinės paramos lėšos biudžeto pajamų dalyje sudarys 2,1 mlrd. eurų.

One Reply to “Prezidentė pasirašė 2016 metų valstybės biudžetą”

  1. ... parašė:

    viskas paprasta kaip 2+2, babkes gynybai- atkatus gaus socdemai, o nuo kitos kadencijos kai ale „koncervai“ laimes rinkimus gaus sarvocius. Tai kad sunki ta nasta koncervams, bet nieko Junkneviciene sugalvos kur panaudoti :) te gyvuoja laive ! :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto