Prie knygos apie Justiną Marcinkevičių prisidėjo ir mažeikiškiai

Lietuvos mokytojų parengta knyga "Justino Marcinkevičiaus pamokos".

Kovo 8 dieną, artėjant poeto Justino Marcinkevičiaus gimtadienio paminėjimui, Švietimo ir mokslo ministerijos Ovaliojoje salėje buvo pristatyta Lietuvos mokytojų parengta knyga „Justino Marcinkevičiaus pamokos“.
Įvairiaspalvėje knygoje 43 autorių iš visos Lietuvos – mokytojų, esančių ar buvusių, prisiminimai, impresijos, pasisakymai, nuotraukos bei medžiaga iš asmeninių archyvų apie 2011 metais į Amžinybę palydėtą poetą. Knygos apie tautos poetą Justiną Marcinkevičių sudarytojas – Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos mokytojas ekspertas Stepas Eitminavičius, rėmėja – Švietimo ir mokslo ministerija.
Į uteniškio mokytojo kreipimąsi atsiliepė ir keturi mažeikiškiai: Roma Žilinskienė, Merkelio Račkausko gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja, Savivaldybės darbuotoja Irena Ruginienė, dirbusi mokytoja, Pranas Barvydas, buvęs Gabijos gimnazijos direktorius, ir buvęs tos pačios gimnazijos lietuvių kalbos mokytojas kraštotyrininkas Antanas Poškus. Knygoje kiekvienas autorius taip pat pateikia trumpą prisistatymą. 

3 Atsakymai į “Prie knygos apie Justiną Marcinkevičių prisidėjo ir mažeikiškiai”

  1. ??? parašė:

    O kur Martynas? Mėlyno dangaus ieško? Kas dar?

  2. Jorė parašė:

    Manau, kad trūksta 2 asabų…

  3. nesuprantu parašė:

    kaip čia tarp Mažeikių lituanistų knygoje nėra vienos asabos? Nesakysiu, apie ką čia aš. Gal kas primins?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto