Prie Mažeikių daugiabučių – vasaros spalvos

Žemaitijos g. 16. Autorės nuotr.

Lietuviai mėgsta prižiūrėti ir puoselėti savo gyvenamąją aplinką, tačiau dažniausiai tai daro savo sodybose. Tačiau yra ir žmonių, gražiai prižiūrinčių aplink daugiabučius gyvenamuosius namus esančią aplinką.

Į redakciją kreipėsi Žemaitijos g. 16 namo aplinką prižiūrintis gyventojas. Mažeikiškis sakė, kad namo, kuriame jis gyvena, aplinka galėtų būti pavyzdžiu ir kitiems daugiabučių gyventojams.
Nuvykę prie šio namo pamatėme prie namo klestinčias ir po butų langais kvepiančias rožes. Taip pat nupjautą veją, tvarkingai formuojamas tujas, dailias eglaites.
Romas – toks yra namo aplinką prižiūrinčio vyriškio vardas, sakė, kad namo aplinką prižiūri 12 metų, ilgainiui užveisė rožyną.
Mažeikiškiui malonu: kai rožės žydi, prie jų nusifotografuoti stabteli praeiviai. Praėjusią savaitę aplink namą darbavosi meistrai iš Šiaulių. Jie pastebėjo, kad nedažnai tenka prie daugiabučių pamatyti tokią tvarkingą aplinką.
Romas sako, kad gražūs pavyzdžiai užkrečia. Tad jam būtų džiugu, jei Mažeikiuose rastųsi ir daugiau žmonių, randančių laiko ir noro aplinkai puoselėti. O jei tik yra noro, galimybių visada atsiranda.
„Santarvė“ pasidairė ir po daugiau daugiabučių namų gėlynų. O jų, kviečiančių stabtelėti, prisėsti ant suoliuko minutei kitai, mieste yra. Tik gal ne tiek daug, kiek galėtų būti.

V. Burbos g. 4. Autorės nuotr.

3 Atsakymai į “Prie Mažeikių daugiabučių – vasaros spalvos”

 1. Rūta parašė:

  Super labai gražu.
  Šaunuolis kas taip gražiai tvarkosi.

 2. Chm parašė:

  Tik vabalams veistis jokio grožio,kaip koks bobules darželis,juokingai atrodo

 3. Pastebėjimas parašė:

  Šaunuoliai, bet dėl pačių saugumo nereikėtų plytelių aplink pamatą gadinti. Ne naujuose namuose gyvename.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Rekomenduojami video