Prie pasaulinės iniciatyvos prisijungė ir mažeikiškiai

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Birželio 7-ąją visame pasaulyje bėgikų bendruomenė susitelkia paminėti Pasaulinės bėgimo dienos. Šioje iniciatyvoje dalyvavo ir Mažeikių bėgikų klubo „Penki kalnai“ nariai.

Trečiadienio vakarą į bendrą bėgimo treniruotę Juodpelkio parke buvo kviečiami visi – vaikai, suaugusieji, neabejingi bėgimo sportui ir aktyvaus poilsio entuziastai.
Tačiau dalyvauti šventinėje treniruotėje pasiryžo tik būrys klubo narių.
„Šiandien turime tokį neplaninį „bėgadienį“. Gaila, kad nėra naujų veidų. Džiaugiuosi, kad esame susibūrę į šį klubą. Smagu, kad bėgame. Saugokime savo kojas, saugokime savo širdeles. Ir tas palinkėjimas galioja visada ir visiems bėgikams. Ateityje bus dar daug įvairių varžybų. Tikiuosi, kad mūsų būrys noriai jose dalyvaus. Draugaukime, bėkime, džiaukimės tuo, kad galime bėgti. Na ir kvieskime kitus žmones bėgti drauge“, – sveikindama mažeikiškius, susirinkusius minėti Pasaulinės bėgimo dienos, kalbėjo klubo „Penki kalnai“ prezidentė Milda Zubavičienė.
Pasaulinės bėgimo dienos iniciatorių interneto svetainėje skelbiama, kad joje dalyvauti užsiregistravo daugiau nei milijonas žmonių iš 186 pasaulio šalių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto