Prie pergalių serijos „M Basket“ pridėjo dar du laimėjimus

Artūras Jomantas rungtynėse su lygos lyderiais buvo rezultatyviausias – „M Basket“ ekipai pelnė 21 tašką. L. Šepučio nuotr.

Antrajame Nacionalinės krepšinio lygos etape, septynių stipriausiųjų komandų grupėje, „M Basket“ penkeriose rungtynėse iškovojo tik pergales, savaitgalį įveikusi ir lygos lyderę Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“. Savo pergalių seriją mažeikiškiai pratęsė iki septynių.

Ketvirtadienį „M Basket“ lankėsi Šilutėje, kur susitiko su vietos „Šilute“. Po pirmo kėlinio trimis taškais pirmavo aikštės šeimininkai, prieš ilgąją pertrauką 38:35 jau pirmavo mažeikiškiai. Trečiame kėlinyje mūsų ekipa persvarą padidino iki 11 taškų, o rungtynes baigė pergalingu rezultatu 83:64.

Net penki mūsų ekipos žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių: Simas Jasaitis įmetė 19, Karolis Guščikas – 17, Jokūbas Rubinas – 14, Karolis Babušis ir Artūras Jomantas – po 10 taškų.

Šeštadienį namuose mažeikiškiai po kelerių metų pertraukos įveikė Marijampolės komandą. Lygos lyderė „Sūduva-Mantinga“ po atkaklios kovos buvo nugalėta rezultatu 71:67.

„M Basket“ ekipai 21 tašką įmetė A. Jomantas, 12 taškų pelnė ir 11 kamuolių atkovojo K. Guščikas, 9 taškus pridėjo S. Jasaitis.

Mažeikių komanda su 20 pergalių ir 11 pralaimėjimų turnyrinėje lentelėje yra ketvirta, viena pergale mažiau turi Šakių „Vytis-VDU“, dviem daugiau – Kauno „Žalgiris-2“.

Šią savaitę mūsų ekipos laukia du susitikimai su septintoje vietoje esančiu Kauno rajono „Atletu“. Ketvirtadienį rungtynės vyks Mažeikiuose, šeštadienį – Garliavoje.