Prie pervažos – eismo įvykis ir automobilių spūstis

Nuotr. iš socialinio tinklalapio „Facebook“ grupės „Mažeikių reidai“ (Ievos Valkauskienės)

Ketvirtadienio popietę senamiestyje susidarė transporto priemonių spūstis – prie Laisvės gatvėje esančios vadinamosios Viekšnių geležinkelio pervažos įvyko avarija.

Apie pusę trijų dienos geležinkelio pervažos prieigose antra eismo juosta važiavęs sunkiasvoris vilkikas, sukdamas į Viekšnių gatvę, neišsiteko savo eismo juostoje ir priekaba kliudė pirmąja juosta važiavusį automobilį „Opel“ (žr. nuotraukoje). Per avariją žmonės nenukentėjo, užpildyta eismo įvykio deklaracija.

Situaciją „Santarvei“ komentavęs Mažeikių vairuotojų mokymo centro vairavimo instruktorius Stasys Bliudzukis sakė, kad šioje geležinkelio pervažoje instruktoriai sunkvežimio vairuotojus moko važiuoti pirma eismo juosta, prieš pačią pervažą rodyti kairįjį posūkį, apsižvalgyti, ar antra eismo juosta laisva, tuomet, ją „uždarius“, sukti į kairę.

„Kitu atveju, sunkiasvorio transporto gabaritai netelpa į savo juostą ir prispaudžia pirma juosta važiuojantį lengvąjį automobilį, kas yra nutikę ir mūsų kursų lankytojams.

Visose situacijoje būtinas tarpusavio supratimas ir geranoriškumas: taip pat ir lengvojo automobilio vairuotojui būtina stebėti eismo padėtį aplinkui, įsitikinti, kad antrąja juosta važiuojanti sunkiasvorė transporto priemonė įsiteks savo juostoje, gal net pristabdyti, praleisti“, – sakė vairavimo instruktorius.

Jo teigimu, tik bendri eismo dalyvių veiksmai padės išvengti avarijų ir jose apgadintų mašinų.

One Reply to “Prie pervažos – eismo įvykis ir automobilių spūstis”

  1. Ieva (nuotraukos autore) parašė:

    sveiki, būtu malonu, jei po foto butu nurodytas autorius o ne grupe 😊 foto mano daryta. p.s. Ieva Valkauskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto