Prie tilto degė automobilis

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Trys paskutinės praėjusios savaitės dienos ugniagesiams gelbėtojams buvo intensyvios – pareigūnai važiavo gesinti užsidegusio automobilio ir padėjo kitoms specialiosioms tarnyboms suteikti pagalbą žmonėms.

Penktadienį, apie 18 valandą, skubios pagalbos tarnybos telefonu 112 pranešta, kad Juodeikiuose, prie Varduvos tilto, iš automobilio „Audi A4“ rūksta dūmai. Pirmieji į įvykio vietą atskubėjo Mažeikių objektinės priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ugniagesiai gelbėtojai ir užgesino degusią transporto priemonę. Per gaisrą išdegė lengvojo automobilio variklio skyrius, išdužo priekinis stiklas. Po įvykio pareigūnai nuplovė ir nuvalė kelio dangą. 

Šeštadienio vidurnaktį Pavasario gatvės gyventoja pranešė, kad jos sugyventinis užsirakino bute ir neatidaro durų, galimai jam sutriko sveikata. Mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai kopėčiomis pateko į butą, įleido į patalpas medikus ir policijos pareigūnus. Po medikų apžiūros ligonį pareigūnai išnešė į greitosios medicinos pagalbos automobilį, jis išvežtas į Regioninę Mažeikių ligoninę.

Sekmadienį, apie pusę dešimtos vakaro, pagalbos prireikė neįgaliai Ventos gatvės gyventojai – buto kambaryje užsitrenkė jos sūnus. Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnų ekipažas laužtuvu atidarė duris ir įleido moterį į kambarį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto