Prie Tulnikių užtvankos – Žiemos šventė

Prie Tulnikių tvenkinio reivytiškiai rinkosi ne pirmą žiemą. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Šeštadienį reivytiškiai rinkosi prie Tulnikių užtvankos. Taip tradiciškai „Žiemos švente“ pasitinkama Lietuvos Valstybės atkūrimo diena.

Sveikino naujasis seniūnas

Į žiemos šventę mažeikiškius kvietė Urvikių kultūros centras, Reivyčių seniūnija ir seniūnijos kaimo bendruomenės.
Šventė prasidėjo įvairaus amžiaus mažeikiškių bėgimo varžybomis, kurių distancija –3 km, nuo Reivyčių sankryžos iki Tulnikių paplūdimio.
Šventės dalyvius sveikino rajono Savivaldybės meras Antanas Tenys, naujasis Reivyčių seniūnijos vadovas Stanislovas Putelis.

Pramogų netrūko

Mažeikių Turistų klubas šventės dalyviams surengė slidinėjimo varžybas, o klubas „Mažeikių švyturys“ kvietė parungtyniauti Urvikių, Buknaičių, Leckavos ir Reivyčių  kaimo bendruomenes: vyko „Apolono“ štangos kėlimo, rankų lenkimo ir virvės traukimo varžybos.
Akis traukė ant Tulnikių užtvankos ledo besivažinėjančių keturračių transporto priemonių mėgėjų viražai, keturračių tramdytojai neatsisakė smagiai pavėžinti ir pačius šventės dalyvius.
Prie šventinio laužo skambėjo lietuviška muzika, vyko įvairūs žaidimai, pramogos, šventės dalyviai buvo vaišinami karšta arbata, žuviene, žirnių koše, lašiniuočiais ir kitais skanėstais.

Daugiau nuotraukų – santarvė.lt fotogalerijoje

4 Atsakymai į “Prie Tulnikių užtvankos – Žiemos šventė”

 1. Patriotas parašė:

  Kazin, ar pati Urvikiu kulturos centro vadove yra patenkinta tuo samagono,,uztaisu,, neva del salcio ,taip dosniai dalijamu kviestiniams is rajono valdzios.Kazkokiu negeru kvapu atsiduoda toks sventimas.Pasaliniai, o tokiu ir save laikau, nes nesinoreo to velnio lasu.tai mato.Negrazu taip kviesti liaudi, pritraukiant tik su butelaiciu.

 2. Mantas iš Buknaičių parašė:

  ponas Vacy, ne oras svarbiausias šventėje buvo, o barankos, t. y. riestainiai. Tiek daug jų ant žmonių kaklų nebuvau matęs. Ir skanios visos, spaprasto ir su razinkais… O jau gėrimo teko ragauti… vietos paveldas vadinasi. Su baranka užkandant labai skanu. Kas patingėjot ir iš trobos nėjot, nusigraužkit nagus. Rankų irgi… :)

 3. Vacys parašė:

  atsiprašau, praleidau patį svarbiausią žodį ORĄ

 4. Vacys parašė:

  tikrai puiki svente buvo, ačiū jos organizatoriams, sugebantiems net puikų užsakyti. Va čia tai gabumai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto