Prie viaduko susidarė transporto kamštis

Nuotr. iš socialinio tinklalapio „Facebook“ grupės „Mažeikių reidai“

Penktadienio rytą prie viaduko Algirdo gatvėje susiklostė ypatinga padėtis – čia susikaupė daug sniego, tad ant jo negalėjo užvažiuoti sunkiasvoris transportas, susidarė eilės ir kamščiai.

Kaip informavo policijos pareigūnai, apie tai pranešta Savivaldybei, įvykio vietoje dirba kelininkai, nes šią kelio atkarpą ir viaduką prižiūri AB „Kelių priežiūra“ Mažeikių meistrija.

Kalbėdami apie avaringumą pastarosiomis dienomis, policijos pareigūnai pažymėjo, kad padidėjo nuvažiavimų nuo kelio skaičius, kurį lemia slidi kelio danga. Tokie įvykiai neregistruojami: vairuotojai apie tai informuoja policiją, tačiau paprastai tokiais atvejais sužeistųjų nėra, kelio statiniai nesugadinami, transporto priemonės taip pat stipriai neapgadinamos.

Nuotr. iš socialinio tinklalapio „Facebook“ grupės „Mažeikių reidai“

„Avarijų, kuriose nukentėtų žmonės, pastaruoju metu nebuvo, visos avarijos, apie kurias mums pranešama, vadinamosios „metalinės“, kai apgadinami automobiliai ir pildomos eismo įvykio deklaracijos. Didesnį rūpestį kelia pranešimų apie susidūrimus su laukiniais žvėrimis pagausėjimas, todėl raginame vairuotojus stebėti kelio ženklus, įspėjančius apie laukinius žvėris, ir važiuojant pasirinkti saugų greitį, ypač miškingose vietovėse, kad būtų galima laiku sustabdyti“, – sakė pareigūnai.

Šią savaitę Mažeikių rajono keliuose, vykdant prevencines priemones, aktyviai buvo tikrinamas vairuotojų blaivumas, bet apsvaigusių nuo alkoholio vairuotojų nenustatyta, sulaikyti du vairuotojai, kurie transporto priemones vairavo neįgiję vairuotojo pažymėjimo.

Pareigūnai primena, kad už tai gresia bauda nuo 300 iki 450 eurų, o įkliuvus pakartotinai, – bauda nuo 800 iki 1000 eurų, ir nuo šių metų lapkričio 1-osios įsigaliojo transporto priemonės konfiskavimas. 

13 Atsakymų į “Prie viaduko susidarė transporto kamštis”

 1. Anonimas parašė:

  Kur smėlio dėžės?

 2. Vairuotojas parašė:

  Reikėjo statesnį viaduką pastatyt butume tikrai įvažiavę. Ar esat kas matę kur ant jo yra smėlio dėžė?

 3. Mažeikietė parašė:

  Kaip užvažiuoti ant to viaduko dabartinėm sąlygom? Misija neįmanoma…. Ant tiek slidu, kad mašina kasasa vietoje, teko atbuliniu trauktis nuo to viaduko atgal. Klausimas: kodėl nieko nedaroma? O jei ir daroma, kodėl taip neefektyvu. Ar visą žiemą teks per Viekšnių pervažą visiems ropoti ir stovėti kilometrinėse eilėse, degalus deginti… Vat ir pasimatė visi viaduko netobulumai. Prašau imtis visu įmanomų priemonių, kad ir žiemos metu būtų galima juo naudotis!!!!

 4. parašė:

  Baudomis vėl gązdina … tegubaudžia tuos, kurie dar tilto projektą nebaigtą prėmė ir nepatvirtina….

 5. Donatas parašė:

  Tiek vedukas, tiek žiedinės sankryžos visiškai neprižiūrimos.

 6. Donatad parašė:

  Tiek vedukas, tiek žiedinės sankryžos visiškai neprižiūrimos.

 7. parašė:

  Šios kadencijos politikų darbas. Vieni sako geras tas viadukas, kiti peikia. Viaduko atidarymas vyko prašmatniai, tačiau vairuotojams žiemos metu sunkiai įveikiama kliūtis, liftas dažnai neveikia , ko pasekoje, diskomfortą pajaučia visi gyventojai, Algirdo gatvė su tomis tvoromis atrodo apgailėtinai.

 8. Mazeikiete parašė:

  Man tas viadukas visai nesamone. Tuoj juk neliks naftos gamyklos, neliks gelezinkeliu ir traukiniu.
  O dabar valykite kelius.

  1. Anonimas parašė:

   Ponia, neskleiskit nesąmonių. Kur ta naftos gamykla dings?

   1. :-))) parašė:

    Nekreipkit dėmesio. Juk matot, kad ponia mažeikitė ant nevalyto šaligatvio galvelę susitrenkusi.

 9. Anonimas parašė:

  Ne blaivumą tikrinkit, o kelius ir pėščiųjų takus valykit, nei praeit , nei išvažiuot, tikrint ir baust gteiti, o gero ką padaryt nėra kam, kokį žiedą galėtų valdžiažmogiai ir su kastuvu prakast

 10. Sigitas parašė:

  Valikit kelius.šaligatvius .barstiti reik pinigus tai plaunat jodai.

  1. Ne,nu,Sigitai, parašė:

   juk viskas skaidriai.Kaip jums taip pasirodė?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto