Prieš moterį smurtavęs vyras atsidūrė areštinėje

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Naktį iš antradienio į trečiadienį į P. Vileišio gatvės namo butą skubėjo policijos ekipažas – pranešta apie smurtą prieš moterį.

});

Konfliktas tarp mažeikiškių kilo vidurnaktį, o baigėsi tuo, kad 31-erių metų vyras, kuriam nustatytas 2,39 promilės girtumas, sumušė taip pat neblaivią (1,25 promilės) devyneriais metais jaunesnę moterį.

Po konflikto poros keliai išsiskyrė – nukentėjusioji į medikus nesikreipė ir liko bute, o įtariamąjį sulaikė policijos pareigūnai. Jis uždarytas į Šiaulių policijos areštinę, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo.

Nuo metų pradžios iki rugpjūčio Mažeikių rajone policijos pareigūnai užregistravo 86 nusikalstamas veikas, susijusias su fizinio skausmo sukėlimu arba nesunkiu sveikatos sutrikdymu, kas yra devyniomis tokio pobūdžio veikomis mažiau negu per tą patį pernykštį laikotarpį. Per liepą užregistruota aštuoniolika nusikalstamų veikų,...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto