Prieš moteris – kumščiais

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Savaitgalį mažeikiškiai policijos pareigūnai pradėjo du ikiteisminius tyrimus dėl fizinio skausmo sukėlimo, abiem atvejais nukentėjo moterys.

Šeštadienio popietę apie patirtą smurtą pareigūnus informavo 38-erių metų moteris. Mažeikiškė teigė, kad Laižuvos gatvėje stovinčiame automobilyje „BMW X5“ ją sumušė keturiolika metų vyresnis buvęs sugyventinis. Vyras smūgiavo savo auką kumščiais į įvairias kūno vietas. Nukentėjusioji į gydymo įstaigas nesikreipė, įtariamasis privalės pateikti savo parodymus apie incidentą.
Sekmadienio vakarą konfliktas tarp sugyventinių kilo Gyvoliuose. Kivirčas baigėsi tuo, kad neblaivus (1,57 promilės) 58-erių metų vyras smurtavo prieš blaivią trejais metais vyresnę moterį. Nukentėjusiajai medikų pagalbos neprireikė, o įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Šiaulių policijos areštinę.
Nusikalstamų veikų, susijusių su fizinio skausmo sukėlimu, mūsų rajone šiais metais gerokai sumažėjo – per penkis pirmuosius mėnesius tokių veikų užregistruota 69 (per gegužę – dvylika), pernai per tą patį laikotarpį jų buvo dvidešimčia daugiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*