Prieš naujus mokslo metus – atsipalaidavimo diena

Nuotraukos iš lopšelio-darželio archyvo

Praėję mokslo metai buvo nelengvi, ką atneš naujieji – taip pat nežinia. Kad pasikrautume gerų emocijų, kad ne tik darbais pasiruoštume artėjančiam rugsėjui, nutarėme surengti bendrą išvyką. Ir ne po Lietuvą, kurios kampelių jau nemažai aplankėme, o į užsienį… Prie jūros, į Liepoją!
Daugiau nei keturios dešimtys „Bitutės“ darbuotojų pasiryžo šiai kelionei, pasiruošė reikiamus dokumentus ir trečiadienio rytą iškeliavo į Latvijos uostamiestį.

Smagi buvo ekskursija po miestą, įspūdingas apsilankymas pajūryje, siaučiant smarkiam vėjui (įsitikinome – nėra blogo oro, tik netinkama apranga), ir įdomi edukacija „Senojo silkių sandėlio rūšiavimo paslaptis“.
Rekomenduojame tokią išvyką ir kitiems, tikrai yra kur pasižvalgyti, o kartu nuvažiuoti kilometrai suartina taip pat, kaip ir drauge nuveikti darbai.
Įsimintinos kelionės dalyviai dėkingi kolegei – šios išvykos organizatorei ir konsultantei Vilijai Šulcienei (jai teko ne vienai kolegei priminti ir paaiškinti, kaip pasiruošti kelionei į užsienį, kad kiekvienas turėtų ES COVID-19 sertifikatą ir išvykai reikalingą specialų latvišką kovido pasą).
Visa „Bitutės“ komanda nuoširdžiai dėkoja bendrovei „Saurida“, nes būtent jos vadovas pasirūpino, kad pati kelionė darželio darbuotojams būtų nemokama.
Džiaugėmės galimybe pasikrauti teigiamų įspūdžių, potyrių, trumpam atsipalaiduoti ir su naujomis jėgomis laukti rugsėjo.
Rita NORVILIENĖ
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*