Prieš sezoną – „Atmosferos“ nesėkmių ruožas

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Draugiškų futbolo rungtynių serija „FK Atmosferai“ buvo nesėkminga – mažeikiškių komanda žaidė ketverias rungtynes ir patyrė keturis pralaimėjimus.

Pralaimėta „Neptūnui“

Mažeikiškiai savo aikštėje susitiko su šalies futbolo pirmosios lygos čempionate besirengiančiu debiutuoti Klaipėdos „Neptūnu“. Klaipėdiečiai už aikštės šeimininkus buvo gerokai pranašesni ir šventė pergalę rezultatu 3:0.
Komandos treneris Evaldas Razulis įvardijo pralaimėjimo priežastis: „Tai lėmė susižaidimo stoka, ieškome naujų žaidėjų. Be to, šį kartą nuvylė kai kurių mūsų jaunųjų futbolininkų požiūris į varžovą, jie išėjo į aikštelę nenusiteikę kovai ir gavo skaudžią pamoką. Aišku, šios rungtynės skirtos pasiruošti, tačiau pasitikėjimo savo jėgomis pralaimėjimai tikrai neprideda.“
Paskutines draugiškas rungtynes mažeikiškiai žais šeštadienį Kretingoje, jie susitiks su pirmoje lygoje rungtyniaujančia „Minija“.

Pirmasis legionierius – iš Australijos

Kovo 20–21 d. prasideda Lietuvos pirmos lygos futbolo čempionatas. Ruošiantis jam, po truputį pildosi „FK Atmosferos“ sudėtis.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

3 Atsakymai į “Prieš sezoną – „Atmosferos“ nesėkmių ruožas”

  1. Irmis parašė:

    Jooo. Trenerį turim ne kaži kokį ( tikriausiai ). Kažkas ne taip Mažeikių futbole…

  2. Saulius parašė:

    Na taip,čempionatas jau čia pat,bet komandos komplektacija dar nepadaryta. Manyčiau,kad po rungtynių su Plunge,jau reikėjo kviestis peržiūrai futbolininkų,nes dalis jaunimo,dar nepriaugę 1 lygos. Pralaimėjus Klaipėdai treneris pagaliau pastebėjo,kad šia sudėtim pergalių tikėtis bus sudėtinga.

  3. Na taip parašė:

    Atmosferos fronte nieko naujo. Per 4 rungtynes – 1 įmuštas įvartis, ir ta įmušė Telšių Džiugo paskolintas varžyboms japonas. Matyt laukia eilinis pralaimėjimų sezonas, na kokia antra vieta nuo lenteles dugno. Tai jau tampa tendencinga. Pokyčių pirmiausia reikėjo treneriu štabe, bet matyt Razulis nepajudinamas ir gal pralosineti jo vadovaujamas klubas vėlė kiek varžybų. Matyt vadovaujamasi tarybinių šūkiu – Svarbu dalyvauti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*