Prieš šventes – smurto banga

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Dienos prieš kalėdines šventes Mažeikių rajone pažymėtos ikiteisminiais tyrimais, susijusiais su smurtu – čia ir viešosios tvarkos pažeidimas, ir nesunkus sveikatos sutrikdymas, ir fizinio skausmo sukėlimas.
Ketvirtadienį pusę aštuonių vakaro savo aštuoniasdešimtmetę mamą namo kieme 48-erių metų mažeikiškė. Policijos pareigūnai įtariamąją apklausė ir paleido namo.
Šeštadienį apie antrą valandą nakties medikų pagalbos prireikė 22-ejų metų neblaiviam (1,74 promilė) mažeikiškiui. Viešoje vietoje jį sumušė ne mažiau kaip aštuoni kol kas nenustatyti asmenys. Nukentėjusysis išvežtas į ligoninę, jam diagnozuotas dešinės plaštakos lūžis, įtariamųjų ieško policijos pareigūnai.
Po poros valandų pranešta apie viešoje vietoje sumuštą trisdešimtmetį vyrą, dėl sužeidimų jis paguldytas į Mažeikių ligoninę. Tiriant įvykį nustatyta, kad prie namo laiptinės jį sumušė 25-erių metų mažeikiškis, kuris sulaikytas. Įtariamajam nustatytas 1,42 promilės girtumas, nukentėjusiajam – 1,43 promilės girtumas.
Sekmadienį pranešimai ir ikiteisminiai tyrimai dėl smurto artimoje aplinkoje prasidėjo nuo pusės šešių ryto. Tą rytą savo namuose 29-erių metų vyras, kuriam nustatytas 2,08 promilės girtumas, pakėlė ranką prieš trejais metais jaunesnę savo buvusią žmoną, kuri taip pat buvo vartojusi alkoholį – 0,96 promilės.
Šeštą valandą vakaro policijos pareigūnus kvietė dar kita buvusi žmona, kuri skundėsi dėl buvusio gyvenimo draugo smurto. 49-erių metų vyras (2,64 promilės) smurtavo prieš septyneriais metais jaunesnę buvusią žmoną ir keturiolikmetį sūnų.
Po pusantros valandos pranešta apie tai, kad bute 48-erių metų vyras sumušė devyniais metais jaunesnę žmoną ir pasišalino.
Tuoj po vidurnakčio policijos areštinėje atsidūrė sutuoktinių pora, kuri panaudojo vienas prieš kitą smurtą savo bute. Areštinėje 27-erių metų vyrui buvo nustatytas 1,13 promilės girtumas, jo vienmetei žmonai – 2,03 promilės girtumas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*