Problemiškiausias miesto gatves planuojama sutvarkyti

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Ne pirmą kartą mažeikiškiai kreipiasi į redakciją, klausdami, kada pagaliau bus pradėtos tvarkyti Laižuvos, Viekšnių ir kitos miesto gatvės.

Gyventojai skundžiasi ne tik negalintys normaliai pravažiuoti šiomis gatvėmis, bet ir eiti šaligatviais. Jų teigimu, jau ne kartą kreiptasi į Savivaldybės administraciją, o rezultato nėra.
Apie tai diskutavo ir politikai. Numatytas penkių miesto gatvių: Algirdo, Skuodo, Žemaitijos, Viekšnių, Laižuvos – atkarpų kapitalinis remontas.
Plačiau apie tai skaitykite laikraštyje.

12 Atsakymų į “Problemiškiausias miesto gatves planuojama sutvarkyti”

 1. Saulius parašė:

  Zadejo kiemus sutvarkyt , paziurekit koks bendras kiemas ventos 12-14-16-18 (profesine mokykla)

 2. Anonimas parašė:

  Rašykite ne apie planus, o apie nuveiktus darbus. Ir laiko, ir nervų sutaupysite.

 3. Žilvinas parašė:

  Laizuvos gatve jau nuo 2015 tebetvarkot, vis dar pazadai!!!

 4. Pupkis parašė:

  Planuoti čia nereikia, planai buvo sovietų TSKP į priekį penkiems metams daryti, nieko naujo, apraminimas kitiems, bukiems… :)

  1. Replika parašė:

   Gal Jūs nesusiduriate, bet šiuo metu visur biudžetinėse darbovietėse yra kiekvieniems metams bendrai ir kiekvienam specialistui atskirai sudaromi grandioziniai poppieriniai planai, kuriuose būtina nusimatyti, ką padarysi, o pasibaigus metams – padaryti didžiulę smulkmenišką ataskaitą, kurioje svarbiausios grafos: „planuota – įvykdyta“ :)
   Kadangi teko pradėti karjerą sovietmečiu, tų laikų planai ir ataskaitos – gėlytės. palyginus su šiuolaikiniais. Pakakdavo vieno plano, kusis užimdavo 1 lapą ir 2 metinių ataskaitų. O dabar – metinis planas, kiekvieno mėnesio planas, kiekvieno mėnesio 2 ataskaitos ir dar 2 metinės ataskaitos :)

   1. Vaidas parašė:

    Oi vargšiukai biurokratai. Oi, mat porą ataskaitėlių per mėnesį reikia parašyt. O vat verslas, kuris jums pinigus ir uždirba, tai atsipūtę, va jiems tai nereikia atsiskaitinėti šimtams jūsų (skerių)…

    1. che parašė:

     Cha, beda tame, kad jie daugiau ir nedaro, tik raso planus, Stai ka jums norejo pasakyti komentaras, Tik planai ir atasakaitos, o kada realius darbus daryti?

 5. Pupkis parašė:

  Visur lenda brokas, kažkada pakavotas, ryškiai išparceliotas…:) . Reikėtų tai išryškinti…

 6. Aš gyventojas parašė:

  O kaži kada bus tvarkomas įvažiavimas iki Taikos 22 ??? Tokio baisumo nera net kaimo žvyrkelių

 7. Aleks parašė:

  Tikrai Vytauto gatvę reikia tvarkyti. Iškilę šuliniai, siaura, šaligatvių nėra, eismas didelis, dviračiai, vaikų vėžimėliai. Gatvė Mažeikių mieste, bet kaimuose tokių netvarkytų jau neberasi. Gėda.

 8. Klausimas parašė:

  Ar Vytauto gatvėje bandė kas dešine kelio puse peršokti per visus iškeltus šulinius? Vairuotojai turi pažeidinėti kelių eismo taisykles ir važiuoti priešinga puse.

  1. Praeivis parašė:

   Labai pavojinga gatvė žingsnis iki nelaimės lekia su auto mažiausiai 80 km. šaligatvio nėra su vaiku vežimėliais , dviračiais nemažai važiuoja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto