Problemos dėl karšto vandens – ne avarijos pasekmė

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Ketvirtadienio vakarą, apie šeštą valandą, buvo pastebėta, kad netoli Žemaitijos ir M. Daukšos gatvių sankryžos į paviršių veržiasi vanduo – čia įvyko vandentiekio avarija.
Kol avarija buvo likviduojama, kelių daugiabučių namų, esančių šiame kvartale, gyventojams buvo nutrauktas vandens tiekimas.
„Mažeikių vandenų“ specialistai gana greitai likvidavo avarijos padarinius – bendrovės vadovas Kęstutis Kazlauskas „Santarvei“ sakė, kad vandens tiekimas buvo atstatytas per porą valandų.
Penktadienio rytą „Santarvė“ iš šio kvartalo daugiabučio namo gyventojų sulaukė nusiskundimų dėl karšto vandens trūkumo ir atvėsusio „gyvatuko“.
K. Kazlauskas paaiškino, kad karšto vandens tiekimo problemos nėra susijusios su vakarykšte vandentiekio avarija. Gyventojams jis patarė kreiptis į gyvenamąjį namą administruojančią įmonę.

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

3 Atsakymai į “Problemos dėl karšto vandens – ne avarijos pasekmė”

 1. Edvardas parašė:

  Aš niekaip nesuprantu vadovų pasakimu avariją niekaip nesusijusi su atsalusiais givatukais, jeigu neliko šalto vandens tai iškarto dingsta ir karštas lr atšąla givatukai čia ir durnam aišku.

  1. Anonimas parašė:

   apie vandentiekio avariją namą eksploatuojančiai įmonei tikriausiai pranešė MV, bet be skambučio iš gyventojų įmonės budinti tarnyba nuo kėdės užpakalio nekels, taip gaunasi problema iš niekur, vienam mieste tarp tarnybų nesusikalbėjimas MV turi teisintis, gyventojai piktintis ir laukti malonės iš namą aptarnaujančios įmonės

  2. tai parašė:

   Tau aišku. Kitiems, ne durniems – neaišku

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto