Projekte „Moksleiviai – į Vyriausybę“ dalyvaus ir mažeikiškė

Šiandien paaiškėjo sąrašas moksleivių, kurie dalyvaus kitą savaitę prasidėsiančiame ir 12-ąjį kartą vyksiančiame aktyvaus bei pilietiško jaunimo projekte „Moksleiviai – į Vyriausybę“.
Mažeikiškiai projekte turės savo atstovę – Merkelio Račkausko gimnazijos abiturientę Anastasiją Volkovą.

Dalyvauti projekte atrinkti 30 baigiamųjų klasių moksleivių. Jau kitą savaitę jie turės galimybę iš labai arti susipažinti su Vyriausybės veikla ir darbo viešajame sektoriuje principais.
Projekto organizatoriai ieško motyvuotų, gerai besimokančių ir visuomeninėse veiklose aktyviai dalyvaujančių moksleivių iš visos Lietuvos, taip pat lietuviškų mokyklų užsienyje.
Atrinkti dalyviai prasmingai ir įdomiai praleis visą darbo savaitę – jų laukia pokalbiai su ministrais, ministerijų ir kitų institucijų darbuotojais, skirtingų sričių specialistais, galimybė patiems dalyvauti visuomenės problemų sprendimo procesuose ir kūrybiškos veiklos.
Ypatingas dėmesys šių metų projekte bus skiriamas projekto dalyvių saugumui. Koronaviruso pandemija keičia įprastus gyvenimo ir darbo būdus, todėl pokyčių neišvengs ir projekto formatas. Dauguma projekto veiklų šiemet bus vykdoma nuotoliniu būdu. Tai reiškia, kad virtualias Vyriausybės duris projekto dalyviai šį kartą pravers neišeidami iš namų.
Merkelio Račkausko gimnazijos abiturientė A. Volkova apibūdinama kaip aktyvi visuomenininkė, pasižyminti daugybe puikių akademinių pasiekimų. Drauge su savo gimnazijos mokinių komanda mergina yra tapusi konkurso „Euroscola“ nugalėtoja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto