Radiniai Viekšniuose nesibaigia

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Specialiosios tarnybos ir kariai išminuotojai antrą kartą šią savaitę atvyksta į Viekšnius – pavojingi radiniai aptinkami tame pačiame Mažeikių gatvės namo kieme.

Antradienio popietę planas „Skydas“ Viekšniuose buvo įvestas po to, kai, atliekant kasimo darbus, buvo pastebėti du įtartini metaliniai daiktai.
Policijos pareigūnai nustatė, kad daiktai panašūs į sprogmenis, todėl kieme budėjo specialiųjų tarnybų ekipažai.
Po kelių valandų iš Klaipėdos atvykę kariškiai nustatė, kad rasti du Antrojo pasaulinio karo laikų artilerijos sviediniai. Jie buvo išvežti iš miestelio ir sunaikinti Kegrių karjere.
Tai ne pirmas kariškių apsilankymas šiame kieme – praėjusį penktadienį buvo rasta Antrojo pasaulinio karo laikų minosvaidžio mina.
Situacija Viekšniuose primena 2018–2019 m. įvykius, kai Sedoje, Telšių gatvės namo kieme, valant tvenkinį jo dumble viena po kitos buvo aptiktos minosvaidžio minos – per 20 pavojingų radinių.
Tokiais atvejais pareigūnai pataria sustabdyti visus darbus, pastebėtų įtartinų daiktų neliesti, niekam neleisti prie jų artintis, informuoti skubios pagalbos telefonu 112 ir laukti atvykstant policijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*