Rajone išmetamų teršalų kiekio rodiklis 18 kartų viršija šalies vidurkį

Nuotr. iš SAM archyvo

Savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kasmet atlieka visuomenės sveikatos stebėseną. Politikams ją pristatydamas Savivaldybės visuomenės sveikatos biuro vadovas Aistis Jankūnas pastebėjo, kad kai kurie rodikliai pagerėjo, beveik ketvirtadalis rodiklių geresni už šalies vidurkį.
Tačiau situacija dėl savivaldybės teritorijoje į atmosferą iš stacionarių taršos šaltinių išmestų teršalų kiekio nesikeičia: vienam kvadratiniam kilometrui jų tenka 18 tūkst. kg ir šis rodiklis 18 kartų viršijo šalies vidurkį. Pagal šį rodiklį tarp kitų savivaldybių esame ketvirti.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

9 Atsakymai į “Rajone išmetamų teršalų kiekio rodiklis 18 kartų viršija šalies vidurkį”

 1. Alsas parašė:

  Pasižiūrėkite kiek Mažeikių Nafta teršia orą

 2. Siaip to .............. parašė:

  Sakai aplinkosauga bijo pas juos eiti? O sventas naivume…….Siaip tai aplinkosaugininku vadas, nu nerealiai gerai gyvena, turbut aitvarai padeda…………

  1. ...... parašė:

   geram vado gyvenimui ivertinti ir aitvaru gaudymui yra atitinkamos tarnybos, jei turi konkreciu faktu gali pranesti, bet itariu tik komentaru ir baigsis….
   sakydamas “bijo” turejau omenyje greiciau “nenori matyti”, nes reikes dirbti, o kam dirbti jei galima koki muzikeli nuskausmint…. netikit? vien ko istorija apie ko istorija apie objektuka prie plinksiu ezero verta :)

 3. Vbn parašė:

  Kai bandziau gauti kompensacija oras vanduo katilui tai neva namas priduotas maziau nei 5 metai. Tai ir kurenu toliau durpemis jeigu ta tarsa niekam nekliudo.

 4. Anonimas parašė:

  Politikams pateikta 2019 m. ataskaita, jei ką

 5. ..... parašė:

  Ventos gatveje taumona, gamyklos gatveje ekovalis…. Galetu vardint be galo be krasto, savivaldybes klerkams px, aplinkosauga bijo is vis pas juos eiti, kad nepasiustu na…, tai ir trucija mazeikius

 6. ckan parašė:

  garazeliuose diena nakti plastmases ruksta burzuikuose, puse mikrorajono dumais ir smarve patvine.

 7. Piatras parašė:

  Nafta tersia , o as kaltas… Ar gali buti didesnis izulumas. Kodel neivardija pagrindinio tersejo, ar del to, kad kaukiu nupirko uz 1000 euru. Kaip gali 18 kartu daugiau tersti gyventojai, ka jie 18 kartu daugiau kurena. Baikit jus pagaliau nuodyt mazeikiu gyventojus. Daznai tenka sukinetis apie naftos imone, truco tiek prisiuostai, pora dienu galva skauda.

 8. Nesamone parašė:

  Negali buti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto