Rajone numatyta įrengti 18 priedangų

Nuotr. iš Vidaus reikalų ministerijos archyvo

Lietuvoje specialiu priedangos ženklu pažymėtas pirmasis statinys. Mažeikių rajone statinių, tinkamų priedangai, numatyta aštuoniolika.

});

Pažymėtas pirmuoju ženklu

Pirmuoju specialiu priedangos ženklu šalies vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė pažymėjo Šiauliuose esančią Juliaus Janonio gimnaziją, kurios rūsyje gyventojai rastų priedangą oro pavojaus atveju.
Iš naujo įvertinus Lietuvos civilinės saugos sistemos būklę ir trūkumus, nustatyta, kad šalyje iš viso yra 1787 priedangos – savivaldybės atrinko 1254 priedangai tinkamus statinius, taip pat nustatyta, kad dar 533 kolektyvinės apsaugos statiniai (KAS) gali būti naudojami kaip priedangos.
Jie bus žymimi dviem specialiaisiais ženklais – KAS (jau dabar prie pastatų matomas ženklas – mėlynas trikampis oranžiniame fone). Kitas ženklas – priedanga – namukas geltoname fone. Skaičiuojama, kad pavojaus atveju priedangų užtektų apie 495 tūkst. žmonių, arba 17 proc. šalies gyventojų.
Savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto