Rajone sumedžiotas pirmasis vilkas

Nuotr. iš mediakatalogas.lt

Įsibėgėja nuo spalio vidurio prasidėjęs vilkų medžioklės sezonas. Mažeikių rajone pirmąjį vilką patiesė Viekšnių medžiotojų būrelio vadovas.
Aplinkos ministras 2021–2022 m. medžioklės sezonui patvirtino 190 vilkų sumedžiojimo limitą. Vilkas priskiriamas prie stambiosios medžiojamosios faunos, o tokių gyvūnų medžioklė Lietuvoje yra limituojama.
Lapkričio 17 d. vakarą Tučių apylinkėse krito pirmasis mūsų rajone sumedžiotas pilkis. Jis tapo Viekšnių medžiotojų būrelio vadovo Andriaus Škerbos laimikiu.
„Vilką pavyko sumedžioti apie pusę penkių vakaro man sėdint bokštelyje. Iš jo matyti keliukas, skiriantis, kaip mes vadiname, Vidgirio ir Smiltynės miškus. Pirmiausia ant keliuko išbėgo būrelis sunerimusių elnių, kurie, matyt, kažką jautė ir spruko į mišką. Po to pasirodė apie dvejų ar trejų metų gana stambi vilkė. Ją pavyko sumedžioti pirmuoju taikliu šūviu“, – „Santarvei“ pasakojo būrelio vadovas.
Medžiotojas vilkės kailį išvežė išdirbti kaip trofėjų.
Plačiau skaitykite laikraštyje.

3 Atsakymai į “Rajone sumedžiotas pirmasis vilkas”

  1. Medziotojas parašė:

    Sveikinimai didziausi..didziausia svajone sumedzioti vilka..o anonimas tegul eina pasitikrinti pas psichiatra

  2. Antanas parašė:

    Issiplauk galva

  3. Anonimas parašė:

    Tas, kuris šiandien nusitaikė į žvėrį, rytoj taikysis į žmogų. Įdomu, kas jam išdirbs žmogaus odą, kurią ištroškęs žudyti irgi panorės kažkur pasikabinti. Nežudyk!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Rekomenduojami video