Rajono aštuntokai susirungė protmūšyje apie profesijas

Nuotr. autorės

Didėjanti informacinių technologijų plėtra ir sparčios permainos darbo rinkoje didina profesinio informavimo-konsultavimo svarbą.

Siekiant mūsų rajono moksleivius supažindinti su kintančia darbo rinka ir trūkstamomis paklausiomis profesijomis, Užimtumo tarnybos Šiaulių klientų aptarnavimo departamento Telšių jaunimo užimtumo skyriaus specialistai suorganizavo protmūšį ir pakvietė jame dalyvauti Mažeikių rajono mokyklas lankančius aštuntokus.

„Ką aš žinau apie profesijų pasaulį“ – taip pavadintas šiandien Mažeikių politechnikos mokykloje vykęs protų mūšis.

Nuotr. autorės

Pasak renginio organizatorių, kviesti dalyvauti aštuntokus nutarta atsižvelgus į tai, kad šias klases baigiantys moksleiviai atsiduria apsisprendimo kelyje: jie turi pasirinkti, ar iš progimnazijų, pagrindinių mokyklų pereiti į gimnazijas, ar rinktis profesinį mokslą.

Renginio dalyviai – komandos iš Kalnėnų, Pavasario, Senamiesčio, Tirkšlių, „Ventos“ progimnazijų, Sodų pagrindinės mokyklos.

Atsakinėjant į organizatorių sudarytus klausimus, moksleiviams teko prisiminti profesijas, kurių jau nebėra, pagalvoti apie dabartines ir ateityje būsiančias paklausias profesijas, darbo įgūdžius ir panašiai.

Geriausius profesijų žinovus išsiaiškinti padėjo komisija.

Nuotr. autorės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto