Rajono gyventojai šventes pasitinka papuošę savo aplinką

Mažeikiuose esančios Pievų gatvės gyventojai savo namų aplinką
Kalėdoms puošia ne pirmus metus.
Mindaugo VASILIAUSKO nuotr.

Kaip ir kasmet, artėjant žiemos šventėms, rajono gyventojai, įvairių įstaigų, organizacijų darbuotojai šventiškai puošia savo aplinką.
„Santarvės“ pašnekovai pastebėjo, kad šiemet puošiamasi labiau nei ankstesniais metais. Manoma, kad šventinių girliandų šviesa namų ir darbovietės aplinkoje – tai bandymas įnešti daugiau šviesos ir spalvų į kasdienybę, dėl koronaviruso pandemijos tapusią gerokai niūresne.

Daug metų namų aplinką puošia Mažeikių miesto pakraštyje esančios Pievų gatvės gyventojai. Jiems, regis, nesvarbu, ar rajone vyksta koks nors konkursas, ar jis neskelbiamas.
Pievų gatvės seniūno pareigas einantis Arūnas Čekanauskas „Santarvei“ sakė pastebintis, jog vakarais, kai visi kaimynai įžiebia savo kiemuose girliandas ir gatvelė nušvinta, joje padaugėja automobilių. Žmonės pravažiuoja neskubėdami, dairosi. Atvyksta su vaikučiais. Tiesa, įprastais metais lankytojų, norinčių pasidžiaugti šventiškai papuošta gatvele, atvykdavo kur kas daugiau. Dėl to sumažėjimo, ko gero, „kaltas“ karantinas.
Šiemet gatvės pradžioje, viename iš kiemų, ant vėliavos stiebo plevėsuoja vėliava, papuošta Kalėdų Senelio portretu. Ji simbolizuoja tai, kad Pievų gatvės gyventojai laukia švenčių.
Visas straipsnis – trečiadienio laikraštyje.

Šiemet Pievų gatvės gyvenamųjų namų tvoromis nuo gatvės pradžios
iki pabaigos nusitęsė šviečiančios girliandos.
Mindaugo VASILIAUSKO nuotr.

3 Atsakymai į “Rajono gyventojai šventes pasitinka papuošę savo aplinką”

  1. Marka parašė:

    Krakiuose liepų g. 6 manau vieni gražiausių Lietuvoje, taip pat Krakių centras ir kiemai aplink, Sovaičiuose 4 namai labai gražūs palei kelią. Palnosuose parduotuvės savinkė pasipuošusi gražiai. Per vieną vakarą apvažiuokit, padarykit galeriją, visas rajonas apsidžiaugs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*