Rajono keliai snieguoti, bet išvažiuojami

Rekomenduojama rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį ir nedaryti staigių manevrų. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Mažeikių autobusų parko keleivinio transporto vadybininkė Aušra Juozapavičienė pasidžiaugė, kad kol kas pavyksta keleivius nuvežti visais maršrutais.
„Greitosios“ vairuotojai taip pat be didesnio vargo pasiekia ligonius.


Vėlavimo sunku išvengti

UAB „Mažeikių autobusų parkas“ vadybininkė A. Juozapavičienė pripažino, kad autobusai vėluoja ir prašė keleivių būti supratingų, nes situacija dėl įsismarkavusios žiemos dabar sudėtinga.
„Kelininkai kelius prižiūri pagal išgales, kiek, matyt, leidžia jų finansai. Ir kai daug sniego, ne viską įmanoma padaryti“, – padėtį komentavo pašnekovė.
Vadybininkės teigimu, situacija sudėtinga, bet patenkinama. Kol kas autobusams pavyksta nuvažiuoti visais maršrutais.


Pas ligonius privažiuoja

Greitosios medicinos pagalbos medikai prisimena, kad yra buvę žiemų, kai pas ligonį tekdavo bristi per sniegą arba jį iki automobilio artimieji atveždavo rogėmis. Šią žiemą kol kas tokių ekstremalių situacijų nebuvo.
„Kad mūsų transportas įklimptų ar neišvažiuotų, turėtų būti labai dideli pusnynai. Kol kas visur nuvykstame, vairuotojai nesiskundžia“, – teigė Mažeikių greitosios medicinos pagalbos centro vyresnioji slaugytoja Sonata Keliotienė.
„Greitosios“ medikai nepastebėjo, kad dėl orų būtų padaugėję iškvietimų. Gelbėti šalčio aukų kol kas teko vykti tik porą kartų. Pirmadienį į ligoninę buvo atvežtas rankas šiek tiek apšalęs vieno kaimo gyventojas.


Prognozuojama, kad sniegas trauksis 

Kelininkai jau antradienio rytą įspėjo, kad eismo sąlygas sunkins gausus sniegas, vietomis – pūga. Kelių direkcijos 13 val. duomenimis, snigo arba snyguriavo didžiojoje šalies dalyje, išskyrus vakarinius rajonus.
Sudėtingesnės eismo sąlygos šiaurės rytų Lietuvoje, čia pusto pažeme.
Magistralinių ir krašto kelių dangos vietomis provėžotos, kai kur padengtos prispausto arba šlapio sniego sluoksniu. Vykstančių šiais keliais prašoma atsižvelgti į tai, kad keliai padengti sniegu, vietomis yra slidžių kelio ruožų, tad reiktų rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį ir nedaryti staigių manevrų.
Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, antradienį kai kur kraštiniuose pietiniuose rajonuose galima silpna lijundra. Temperatūra naktį 8–13, dieną 2–7 laipsniai šalčio.
Prognozuojama, kad trečiadienį sniegas trauksis, temperatūra keisis mažai.

7 Atsakymai į “Rajono keliai snieguoti, bet išvažiuojami”

 1. Jonas parašė:

  Pritariu visiems komentarams !
  per pirma ziemos menesi jau dingo vissi milijonai skirti keliu valymui… tai kas paskirsto,kas priziuri,tas turi but atsakingas ir pasiaiskint dabar,kur dingo pinigai ir kodel nebuvo paskirstyta visiems menesiams !!! jei nemoki dirbt-lauk is darbo

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  gyventu Zemalej ar Laizuvoj Tarybos narys, kelias net blizgetu kaip prie Putino.

 3. Ech parašė:

  Kaip ir liežuvis apsiverčia pasakyti, kad keliai nuvalyti… Teko šiandien į Žemalę važiuoti, vienos provėžos, važiuoji ir meldies, kad mašinos priešais atvažiuojančios nesutiktum… o pinigėliai tikrai skirti…tik nusėda kažkieno kešenėn…

 4. Saulius parašė:

  Kelininkams reiktu ne metereologu o savo darba pradet dirbt o tai kol snigt nenustos tol nevalysim keliu o ka jeigu snigs savaite ?Tai gal as ir mokesciu nemokesiu kol snigs ?Ir tas keliu valymas nei nesuprasi daugiausia pripila smelio ir druskos misinio ir gaunasi kazkokia kose ,toks ispudis kad kelininkai dirbt nebemoka ,senais laikais ir to sniego buvo ir tos technikos nebuvo bet kazkaip ir tuos kelius nuvalydavo ir pabarstydavo ,o dabar Michejenka ar kaip tas ju bosas isdidziai pareiskia kad mes naktim nedirbam kazkos absurdas ir tiek .O as manyciau nesugebi dirbt ar vadovaut uzleisk vieta tam kuris sugeba .Juk visi vazinejam ir matom kaio keliai nuvalyti kituose rajonuose ir koks keliu stovis Majeikiu rajone.

 5. Inga parašė:

  Valymo technika tik daro įvaizdį, kad valo kelius. Pralekia šiūpelius pakėlę ir tuo pasibaigia kelių valymas.

 6. mažeikietis parašė:

  į Laižuvą reikia važiuoti ne :“maksimaliai leistinu greičiu ir nedaryti staigių judesių“,tada mašinos dugnas nesilies su sniegu, niekas nebus sulaužyta ir niekur nereikės kreiptis.žodžiu nėr ko lakstyti kaip nutrūkus nuo sieto ir viskas bus gerai

 7. ..... parašė:

  Jei i Laizuva kelia nuvalysit, tada bus gerai, nes as net neisivaizduoju kaip tie Laizuviskiai pernai vaziavo. Vaziavau i svecius pernai, tai masinos dugnas lietesi su sniegu, asfaltuotame kelyje !!!! sulauze variklio apsauga, o del zalos atllyginimo net niekas nesneka, jei siemet nutiks kas nors panasaus, tikrai kreipsiosi auksciau, nebetylesiu. Nebarstykit, bet bent nuvalykit ta sniega.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto