Rajono keliais – tautine atributika papuošti automobiliai

Daugiau kaip septyniasdešimt transporto priemonių, papuoštų tautine atributika, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną pažymėjo per šimto kilometrų šventiniu maršu. Kazio VOZGIRDO nuotrauka

Kovo 11-ąją daugiau kaip šimtą kilometrų rajono keliais įveikė tautine simbolika papuošta automobilių kolona – taip mažeikiškiai pažymėjo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną.

Karantinas iniciatyvai nesukliudė

Pirmą kartą visiems mums brangi šventė paminėta tokiu maršu. Šį minėjimą organizavo privatūs asmenys.
Vaclovas Žutautas, vienas iš šios akcijos organizatorių mūsų rajone, „Santarvei“ sakė: „Paprasčiausiai siutas suėmė, kai, paskambinęs į Savivaldybę ir Mažeikių kultūros centrą, sužinojau, jog dėl karantino jie nėra numatę organizuoti kokio nors įsimintino renginio. Pagalvojau – juk galima prisitaikyti ir prie tokių sąlygų, reikia tik šiek tiek pasukti galvą. Išplatinau viešojoje erdvėje iniciatyvą, sulaukiau pritarimo ir surengėme tokį žygį automobiliais.“
Pasak mažeikiškio, šį kartą apsieita be policijos ir tokiems atvejams būtinų režisierių – paprasčiausiai buvo išplatintas maršrutas, transporto priemones ekipažai papuošė tautine atributika – kaip kam leido fantazija. Kolonai reikėjo važiuoti nepažeidžiant Kelių eismo taisyklių.

Incidentų nekilo

Žygis, kaip ir buvo numatyta, prasidėjo Pavenčių gatvėje esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje. Jis truko tris valandas.
Plačiau – antradienio laikraštyje.

Kazio VOZGIRDO nuotrauka

11 Atsakymų į “Rajono keliais – tautine atributika papuošti automobiliai”

 1. ! parašė:

  Tai buvo protesto vaziavimas pries Stambulo konvencija ! Uz seima tauta! Pries Dievo ,Seimos ir tautos priesus.

  1. Anonimas parašė:

   Ir kas gi tie aršieji priešai ir kaip jie jums kenkia ? :-)))

 2. Vytautas parašė:

  Aš kiekvieną dieną važiuoju su trispalve mašinoje ir nepučiu iš to burbulo,vietoj betikslio važinėjimo geriau kiemus apsišluotų,laiptinėse voratinklius išsikuoptų,gyvenam apsišnerkštę,Laukiam kažkieno malonės.Skęstančių reikalas mūsų pačių reikalas.Tokių organizatorių palakstyti netrūksta,o vat rimtiem darbam neatsiranda,nes čia jau konkrečiau.Vėliavėlių propaguotojai įsiklausykite.Rinkimai dar toli,bet kai kas jau ruošiasi.

 3. Klausimas parašė:

  O čia tikrai šventė Kovo 11 ają? Nes tuo pat metu buvo organizuotas pasivažinėjimas už tradicinę šeimą ir prieš lgbt. Tai gal nesupratome už ką čia važiavo net 70 mašinų?

 4. vietinis parašė:

  Pagadino Mažeikių ora su senom geldelėm ir jaučiasi pakiliai.Anoks čia įvykis.

 5. Aldonas parašė:

  70 mašinų 100km,kiekviena po 150g./km teršalų. Viso virš 1 tonos teršalų išmesta į orą švenčių proga…

  1. Nikki parašė:

   Tokiems komentatoriams as duociau vakcinos Astra Zeneka be eiles triskart! Vat tokie ir tiki koronke, prabuskit, nebemiegokit, raskite tame pliusus o ne minusu. Problema yra jumyse!!!

   1. Aldonas parašė:

    :))) Gali tik pasvajot ir parašinėt apie savo davimo galimybes :)))

 6. Mažeike parašė:

  Ryškiai akcija iš neturėjimo ką veikt. Geriau būtumėt pėsčiom išėję pasivaikščiot, bent sveikatai naudinga. O čia pamanyk, sušoko į mašinas ir aplėkė Mžk. rajoną. Oho kad stebuklas. Nu bet kiekvienas blūdija savaip:)

  1. parašė:

   Kas norėjom,tas ir pėščiom apėjom,ir automobiliu apvažiavom,tik zyst ir zyst…

  2. Anonimas parašė:

   O aš manau, kad jie šaunuoliai. Mačiau per langą važiuojančius Pavenčių gatve, Tikrai pakėlė nuotaiką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*