Rajono statistika: tuoktuvių daugiau nei skyrybų, bet mirtingumas didesnis nei gimstamumas

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Praėjusių metų statistika rodo, kad daugiau mažeikiškių mirė, nei gimė. Tačiau džiugina tai, kad mūsų rajone poros dažniau tuokėsi, nei skyrėsi. Mažeikiškių tėvų savo atžaloms parinkti vardai yra populiarūs ne tik mūsų rajone, bet ir visoje šalyje.
Be to, pernai įsismarkavusi pandemija pakeitė ir ketinusių susituokti mažeikiškių planus. Dalis jų vestuves atidėjo neribotam laikui.

Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos duomenimis, pernai gimė 413 mažeikiškių, dar 79 gimė užsienyje, tačiau vėliau buvo užregistruoti mūsų rajone. Iš viso suskaičiuota, kad gimė 492 mažeikiškiai, iš jų – 220 mergaičių ir 272 berniukai. Taip pat registruotos trys poros dvynukų.
Praėjusiais metais mažeikiškiai dažniausiai savo sūnums teikė Marko vardą, šiek tiek rečiau – Nojaus ir Herkaus. Toliau pagal populiarumą Adas ir Domas.
Mergaitės, gimusios pernai, dažniausiai būdavo pavadinamos Luknėmis, Barboromis ir Urtėmis. Vieni populiariausių ir Saulės, Emilijos, Lėjos, Iglės, Kotrynos ir Viltės vardai.
Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Kristina Giedrienė „Santarvei“ sakė, kad pandeminė situacija pakoregavo santuokų registraciją. Apie dvidešimt procentų santuokų neįvyko visai, buvo nukeltos į ateinančius metus arba atidėtos neribotam laikui.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

One Reply to “Rajono statistika: tuoktuvių daugiau nei skyrybų, bet mirtingumas didesnis nei gimstamumas”

  1. siaip parašė:

    vargšė jaunoji per purvyną suknelę saugojo – reikėjo nuo internato per purvinas mašinas ateiti į zagsą. Mere, direktoriau, Jūs kada nors apie žmones pagalvosit?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto