Rajono vadovai pagerbė šimtukininkus

Šimtukininkai apdovanoti padėkos raštai ir pažintiniu-informaciniu leidiniu „Mažeikių krašto ženklai“. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Trečiadienį Savivaldybėje susirinko geriausi šių metų rajono mokiniai, kurių egzaminų rezultatų sąraše puikavosi aukščiausias įvertinimas – šimtukas. Tokių abiturientų šiemet – dešimt.

Įteikti padėkos raštai

Šimtukininkai apdovanoti padėkos raštai ir pažintiniu-informaciniu leidiniu „Mažeikių krašto ženklai“.
Aukščiausiu įvertinimu šiemet džiaugėsi penkios Merkelio Račkausko gimnazistės: Gabrielė Mušinskaitė, Karolina Grigorijavaitė, Viktorija Donėlaitė, Roberta Šarvaitė ir Agnė Lubytė.
Keturi Gabijos gimnazijos vaikinai: Karolis Tarasaitis, Dovydas Banevičius, Rokas Urlakis bei Tadas Misevičius, taip pat paskutinę savo dvyliktokų laidą išleidžiančios Pavasario vidurinės mokyklos abiturientė Monika Šiškaitė.
Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus pasidžiaugė, kad šių metų bendras vidurkis yra neblogas: „Nors pernai turėjome daugiau šimtukininkų, tačiau šiemet yra daugiau mokinių, kurių rezultatai yra aukštesni nei devyniasdešimt balų.“

Prižadėjo grįžti į Mažeikius

Pažangiausius mokinius atlydėjusios abiejų gimnazijų atstovės minėjo, jog tarp didelio sėkmės džiaugsmo esti ir liūdesys, kadangi ši laida yra paskutinieji nuo penktos klasės užauginti ir auklėti gimnazistai.
Pavasario vidurinės mokyklos direktorius Stanislovas Jakučinskas apgailestavo, kad šiemet tenka išleisti paskutiniuosius dvyliktokus, tačiau džiaugėsi, jog nuo pirmos klasės užauginta mokinė yra tarp geriausiai šiais metais baigusių mokyklą mažeikiškių.
Abiturientai pasakojo apie ateities planus, dominančias studijų programas ir norą kada nors sugrįžti į gimtąjį miestą.
A. Stonkus pastebėjo, jog ankstesnių laidų studijų pasirinkimuose vyravo užsienio miestai: Londonas, Edinburgas, Kopenhaga, o šių metų šimtukininkai ketina studijuoti Lietuvoje.

Živilė DAMULYTĖ

6 Atsakymai į “Rajono vadovai pagerbė šimtukininkus”

 1. Mantas parašė:

  Griciui turėtų būti gėda dėl Viekšnių gimnazijos,baigia visai nuvaryti.Tik sportas ir sportas jam galvoj,o gimnazistų poreikiai paskutinėje vietoje.Gėda ir dar kartą gėda.Visokie moksleivos laikomi,kad ti skaičius būtų,o rezultatai dzin.Argi taip galima,susirūpinkit,direktoriau,kol dar laikas.Visai nuvarysit gimnaziją,jei jums Beržinienė vadovaus.Pažiūrėkit į šią moteriškę blaiviom akim ir pamatysit,kad ji nori pačiam tik blogo,o ne gero.Susirūpinkit mūsų likimu,t.y.gimnazistų ateitimi.

 2. ****** parašė:

  Kas liecia Vieksniu gimnazija- delto prasti rezultatai, kad visi tinginiai priimami be jokios atrankos,kad tik mklai butu daugiau pinigu.

 3. VIEKŠNIAI parašė:

  Ir vėl Viekšniai visiems užkliūva… Ir mokykla, ir kultūros namai, ir dar kažkas tikriausiai, dirba labai prastai. Tvinpyksas taip sakant. Kituose rajono miesteliuose tikriausiai puikiausia tvarka?!!

 4. Nikolė parašė:

  ,gal parašytumėt kodėl TOKIE prasti abitūros rezultatai,gerbiami mokyklos vadovai?Negi mūsų vaikai tikrai nesugeba mokytis,ar nesugebama MOKYTI?Kalbu apie Viekšnių gimnaziją…

 5. nesuprantu parašė:

  ką čia veikia Bartkevičius, Siminkevičius, ar darbo nėra, kad paskui merą trainiojasi? O gal ir jie šimtukininkai? Ta prasme mažiau nei šimtas neima. O jei neima, tai tikriausiai dėl to čia ir stovi.

 6. Viekšniškis parašė:

  O kaip garsioji Viekšnių ,,gimnazija“? Kur jos šimtukininkai? Kažkas netaip R.Griciaus ,,karalystėje“… Matyt prasta ,,gimnazijos“ vadyba ar dar kas nors?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto