Redaktoriaus skiltis: Feng-šui ir kt. gudrybės

Audronė MALŪKIENĖ

Naršydama socialiniuose tinkluose sulaukiau pranešimo: vasaris, kuris taip nenumaldomai artėja, šiemet yra išskirtinis. Astrologės Tamaros Globos balsu buvo pranešta, kad feng-šui tokį vasarį vadina pinigų maišu, nes jis kartojasi labai retai – artėjantį mėnesį visų savaitės dienų bus po keturias, o toks trumpasis metų mėnuo, kurio visų savaitės dienų yra po keturias, buvo prieš… 800 metų. Kad „pinigų maišas“ atsirištų ir prie mano durų, tą žinią persiunčiau 11 draugų, kaip ir buvo siūloma. Tiesa, žinutėje nieko nebuvo sakoma apie stulbinančias finansines vasario „pasekmes“, bet ėmiau ir išsiuntinėjau. Juk įdomu žinoti, kad tavęs laukia išskirtinis laikas…
Paskui nutariau pasižiūrėti į kalendorių. Taip, tiesa, visų savaitės dienų – nuo pirmadienio iki sekmadienio – bus po keturias, o šeštadienių – net penki. Bandžiau dėlioti – aiškintis, ar išties šis vasaris toks retas reiškinys, bet pritrūko matematinės fantazijos. Tai galėtų būti matematikos egzamino užduotis – kiek kitiems Žemės gyventojams reikės laukti panašaus vasario, o gal tai paprasčiausia interneto antis. Beje, tai, kad daugelis mano, jog Baltosios Metalinės Žiurkės metai jau prasidėję, taip pat yra paveikti panašių ančių: juk kinų metų ženklai šįkart keisis tik vasario 4-ąją.
Jei jau pradėjome kalbėti apie Žiurkės metus, pabandykime sudaryti metų horoskopą. Tik vadovausimės ne kinų astrologais, o žiniomis apie žiurkes.
Žiurkė – gyvūnas, galintis ilgiausiai ištverti negėręs. Galima manyti, kad 2020-aisiais sulauksime naujų apribojimų dėl alkoholinių gėrimų pardavimo, pirkimo ir reklamos.
Kitas faktas apie žiurkes. Po pelių žiurkės yra dažniausiai eksperimentams naudojami gyvūnai. Kadangi mes, eiliniai gyventojai, taip pat esame daugelio valdžios bandymų objektai, metai nebus ramūs – pagrįstų ir nepamatuotų permainų įvairiose gyvenimo srityse turėtų būti pakankamai. Kaupkimės iš anksto!
Žiurkė gali pralįsti pro tarpą, kurio diametras yra 2,5 cm. Tad korumpuotiems valdžios žmonėms ir šešėlinio verslo rykliams šie metai didelių pavojų nekels – jie arba neklius teisėsaugos akiratin, arba sėkmingai išlįs per teisinę 2,5 cm diametro skylutę.
Kadangi žiurkės aktyvios būna tik tamsoje, eiliniams mažeikiškiams ir kitiems reikėtų visus reikalus atlikti šviesiu paros metu.
Gera naujiena: žiurkės maistą renkasi labai atsargiai, jos turi išskirtinį gebėjimą atskirti užnuodytą masalą ir pasiryžusios geriau badauti nei jį paliesti. Galvodami apie save, galime turėti vilčių, kad šiemet maitinsimės sveikiau ir gebėsime išvengti prekeivių gudrybių – tai, kas nevertinga ar net kenkia sveikatai, pakišti mums kaip užnuodytą masalą ir paskatinti pirkti, pirkti, dar kartą pirkti.
Toliau. Žiurkės neskiria spalvų, pasižymi prastu regėjimu, tačiau turi gerai išvystytą uoslę ir klausą. Kokia astrologinė išvada? Bus papildomų galimybių užuosti, koks vėjas ir iš kur pučia (rinkimai!) ir išsyk išgirsti, kaip šiugžda banknotai (darbo rinka, inovacijos, startuoliai!). Deja, didelių vilčių į gyvenimo pagerėjimą nereikėtų dėti iš aktyvios fizinės veiklos gyvenantiems žmonėms – kadangi žiurkė neprakaituoja, mūsų sunkių ir paskutinį prakaitą sunkiančių pastangų ji neįvertins.
Šiais metais ne pro šalį būtų pasaugoti sveikatą. Yra žinoma, kad žiurkės platina marą, endeminę žiurkinę dėmėtąją šiltinę, cucugamušį, ku karštligę, salmoneliozę, trichineliozę, tuliaremiją, leptospirozę, toksoplazmozę, pasiutligę. Net jei mūsų ir neužpuls pasiutusi metų žiurkė, geriau iš pat karto imti grūdintis, aktyviai gyventi, sveikai maitintis ir kitais būdais saugoti savo sveikatą. O gal net pasiskiepyti?
O žinote, kaip žiurkės reguliuoja savo kūno temperatūrą? Šią svarbią organizmo funkciją atlieka išsiplečiančios ir susitraukiančios kraujagyslės, esančios jų uodegose. Prielaida – Žiurkės metais reikėtų vengti kišti savo uodegą į tarpdurį ir kitas pavojingas vietas. Ypač tiems asmenims, kurie mėgsta įžiebti konfliktus, taip pat ir tiems, kurie linkę ar yra priversti juos gesinti. Kokių profesijų ir pomėgių atstovus tai liečia, nuspręskite patys.
Grįžtant prie feng-šui, ir be astrologijos matosi, kad ateinantis vasaris bus neblogas – jame yra 20 darbo dienų ir 9 poilsio. Be to, visos 29 dienos! Gal išties reikia įsigyti talpesnę piniginę?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto