REDAKTORIAUS SKILTIS: Magnetizacija

Audronė MALŪKIENĖ

Kažkur skaičiau, kad virš mūsų (ar pro mus) praūžė magnetinės audros. Jos tokios klastingos – vienus išverčia iš padų, kitus numeta nuo pasirinkto tiesaus kelio, trečius išvis subalamutina ir priverčia kuriam laikui prisėsti, pailsėti. O ketvirtiems, atrodo, suteikia papildomo pagreičio. Penktus kaip magnetas vis traukia prie sofos-lovos ar šaldytuvo…
Bet geriau prie reikalų. Kaip kitaip, jei ne klastingų magnetinių audrų poveikiu galima pavadinti bruzdesį tarp rajono politikų? Tarybos nariai, pasiėmę mėnesį atostogų nuo politikavimo, turėjo ilsėtis. Bet kur tau! Vėl kažkas skiriasi, kažkas jungiasi, kažkas verčiasi ar verčia ką nors… Manau, tų audrų rezultatas greitai pasimatys, tad neužbėkime įvykiams už akių.
Mano gera draugė, vasaros viduryje nežinia kur pasigavusi virusą, virkavo: kokia čia sloga, ji turi praeiti per savaitę, o nepraeina. Du kovido testus sunaudojo be reikalo – nieko jie neparodė. Paguodžiau: gerai, draugė savanoriškai prisidėjo prie farmacijos verslo žydėjimo ir klestėjimo, o COVID-19, nors ir sugrįžta į Lietuvą, tačiau ne taip sparčiai. Tiesa, moteris su draugais apsilankė Klaipėdos džiazo festivalyje, apžiūrėjo Žagarę ir žagarvyšnių pardavėjus (irgi festivalis!), dabar ruošiasi į Jūros šventę. Todėl patariau dar įsigyti tų testų – ir vaistininkams biznis, ir pačiai ramybė. Juk magnetinės audros lyg ir nueina, tuoj nebus ko kaltinti…
Beje, tų magnetinių audrų išsigando ne visi. Sedoje vėl giedojo „Volungėlė“, buvę ir esami grūstiškiai rinkosi į Magdalenos atlaidus, Židikuose paminėta Šv. Ona ir suorganizuotas dar vienas „Versmių“ simpoziumo renginys. O kur dar bendruomenių vasaros šventės!
Žodžiu, akivaizdu, kad vasarą reikėtų prailginti. Ar bent savaitgalius. Dirbtume, pavyzdžiui, nuo pirmadienio iki ketvirtadienio, o paskui renginiautume – po visą rajoną, po visą Lietuvą! Dar į Latviją užsuktume ar Lenkiją aplankytume.
Iš tiesų negerai valdžia daro – žiemą, kai orai bjaurūs, siūlo mums ilgus savaitgalius (palyginkime, kiek trunka Kalėdos ir Naujieji!) , o vasarą – trumpesnius.
Jau matau susiraukusius didelio ir mažesnio verslo atstovų veidus… Aš ką? Aš – nieko. Tikriausiai Magnetinės Audros kaltos.
Audronė MALŪKIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto