REDAKTORIAUS SKILTIS: Pasimąstymai

Audronė MALŪKIENĖ

Iki Kalėdų liko tik trys savaitės. Ką darysime? Blaškysimės po parduotuves, panirsime į rankdarbius ir valgių gaminimą ar ramiai atsisėsime ir pagalvosime, ko mes norime sau ir savo artimiesiems, draugams?

Aš – už paskutinį variantą. Nes jau tiek visko pridovanota ir gauta: traukti loterijos popieriukai, žaista angelus, keistasi maloniomis smulkmenomis, kurios, beje, kaip ir kitos „vertingosios“ dovanos, yra geriausias infliacijos liudytojas. Net jei prieš kokį balių norime palengvinti savo dalią ir perkame tik spalvotą vokelį „šventiniam“ banknotui įdėti, prisiminkime, kiek įdėdavome anksčiau. Gal dar menate solidžią ir garbingą „išpirką“ – 100 litų? Dabar net pyplys gali kreivai pažiūrėti, jei įteikei jam 20 eurų, nes tai ne pinigas. 50? Gal ir tiks. O suaugusiam žmogui? O porai suaugusiųjų? Taigi taigi… Išėjimai ir pasisėdėjimai brangsta akyse. Ir, be to, anokia čia šventė – šiandien gautą pinigą iškeisti į tokį pat vėliau, kai pats pirksi vokelį.

Užtat ir kuriamos naujos tradicijos, kai populiariausi susitikimai – suneštiniai, vestuvės – vieno vakarėlio, kai apie kokias nors vazas, kaldras ir siuvinėtos patalynės komplektus geriau išvis patylėti, nebent darytume RETRO IŠŠŪKĮ… Ko mes norime sau? Atidarykime spintas, pasikuiskime po sandėliukus, sekcijų ir indaujų užkulisius. Ko mums DAR trūksta? Kuo mus dar galima NUDŽIUGINTI?
Aha. Kietas klausimas. Todėl ir sakau: atsisėskime ramiai pagalvoti.

Dovanos reikalingos vaikams, kad jie neprarastų tikėjimo Kalėdų seneliu ir aplinkinių meile, jų turi būti daug ir įvairių. Jei galvojate, kad draugams reikia jums patinkančios dovanos, galite nustebti nepataikę.
Dovana – tai tokia šviesi akimirka, kai kitas žmogus supranta, jog yra jums svarbus, reikšmingas.
Brangus draugas nelygus brangiai dovanai. Gal nebent gerai idėjai, minčiai, siurprizui, laikui, skirtam tik jam ar jai?

Į ką TAI sudėti? Kaip neprišiukšlinti namų ir santykių? Kaip parodyti, kad mylime?
Dėl to lyg ir turime tą vieną ramų vakarą ir porą veiklos savaičių. Net jei nieko gero nesugalvosime, geriau neįteikti NIEKO negu BET KĄ.
Subjektyvu, bet turiu teisę. Kaip ir kiekvienas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto